دوشنبه, 16 بهمن 1402 12:37

زنان جوایز موسیقی گرمی را از آن خود کردند / تیلور سویفت، مایلی سایرس و بیلی آیلیش برندگان بزرگ / حضور سلن دیون در مراسم گرمی

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
زنان جوایز موسیقی گرمی را از آن خود کردند / تیلور سویفت، مایلی سایرس و بیلی آیلیش برندگان بزرگ زنان جوایز موسیقی گرمی را از آن خود کردند / تیلور سویفت، مایلی سایرس و بیلی آیلیش برندگان بزرگ سی و یک نما

سی و یک نما - مراسم شصت و ششمین دوره جوایز موسیقی گرمی در حالی برگزار شد که هنرمندان زن برندگان بزرگ آن بودند. فیبی بریجرز با چهار جایزه، بیلی آیلیش، مایلی سایرس، تیلور سوئیفت با دو جایزه و رکوردشکن این دوره جوایز تیلور سوئیفت بود که با کسب جایزه بهترین آلبوم سال برای «نیمه‌شب‌ها» رکورددار بیشترین جایزه «آلبوم سال» در تاریخ جوایز گرمی شد.

پیش از این در تاریخ جوایز گرمی هیچ هنرمندی چهار بار جایزه بهترین آلبوم سال را کسب نکرده بود و اسطوره‌های دنیای موسیقی «فرانک سیناترا»، «پل سایمون» و «استیوی واندر» هر کدام سه بار برنده این جایزه‌ شده‌ بودند. تیلور سوئیفت با چهار بار جایزه رکورد این بخش را شکست و تنهاترین هنرمندی شد که بیشترین جایزه «آلبوم سال» را در تاریخ جوایز گرمی تصاحب کرده است.

خواننده‌هایی مانند سزا، کیلر مایک، ویکتوریا مونه و ترانه‌هایی از ساندترک فیلم «باربی» جایزه بردند. تریسی چپمن همراه  لوک کامبز  ترانه “Fast Car” را روی سن گرمی اجرا کرد. تیلور سوئیفت وعده انتشار آلبوم جدیدش را در ماه آوریل اعلام کرد و جونی میچل برای نخستین بار در مراسم گرمی به اجرای برنامه پرداخت.

photo1707130328.jpeg

حضور غافلگیرکننده سلین دیون در مراسم گرمی ۲۰۲۴

سلین دیون در این مراسم گفت: «وقتی می‌گویم از حضور در اینجا خوشحالم، واقعاً این را از ته دل می‌گویم. کسانی که به اندازه کافی از این نعمت برخوردار شده‌اند که در جوایز گرمی حضور داشته باشند، هرگز نباید این عشق و شادی فوق‌العاده‌ای را که موسیقی برای زندگی ما و مردم در سراسر جهان به ارمغان می آورد، نادیده بگیرند.»

اسامی برندگان جوایز گرمی ۲۰۲۴ به قرار زیر است:

جایزه بهترین آلبوم سال: «نیمه‌شب‌ها/“Midnights» به تیلور سوئیفت

جایزه بهترین رکورد سال: «گل‌ها/“Flowers» به مایلی سایروس

بهترین ترانه سال: ترانه فیلم باربی با عنوان «من برای چه ساخته شدم؟» از بیلی آیلیش.

جایزه بهترین هنرمند جدید: ویکتوریا مونه

جایزه بهترین اجرای پاپ تک نفره: مایلی سایرس برای گل‌ها

جایزه بهترین آلبوم موسیقی متن: فیلم «اوپنهایمر» اثر «لودویگ گورانسون»

جایزه بهترین اجرای گروهی: ترانه «روح در ماشین» از سزا و فیبی بریجرز

جایزه بهترین آلبوم پاپ: تیلور سوئیفت برای آلبوم «نیمه‌شب‌ها»

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید