چهارشنبه, 17 دی 1399 11:34

مراسم جوایز «گرمی» ۲۰۲۱ به دلیل کرونا در زمان دیگری برگزار می‌‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مراسم جوایز «گرمی» ۲۰۲۱ به دلیل کرونا در زمان دیگری برگزار می‌‌شود مراسم جوایز «گرمی» ۲۰۲۱ به دلیل کرونا در زمان دیگری برگزار می‌‌شود

سی و یک نما - کرونا مراسم های هنری را نشانه گرفته و این بار باعث عوض شدن زمان برگزاری مراسم جوایز «گرمی» امسال شده است.

به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، جوایز «گرمی» سال ۲۰۲۱ به خاطر شرایطی که کرونا ایجاد کرده و از طرفی از آنجا که این مراسم با جمعیتی بالغ بر ۱۸ هزار نفر برگزار می شود، به زمان دیگری موکول شده است.

این خبر را نماینده ای از این مراسم موسیقیایی تایید کرده است. خبرهای جدید و جزییات بیشتر درباره زمان برگزاری مراسمی که به اسکار موسیقی معروف است، در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

برگزارکنندگان این جوایز، تاریخی در ماه مارس را برای برپایی این مراسم در نظر دارند که در این صورت جوایز گرمی ۲۰۲۱ به فاصله یک ماه از نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار برگزار خواهد شد که قرار است ۲۵ آوریل (۶ اردیبهشت) در لس آنجلس برگزار شود.

پیش از این لیست نامزدهای گرمی ۲۰۲۱ اعلام شده بود که در این لیست بیانسه با ۹ نامزدی رکورددار جوایز امسال بود. پس از او، «دوآ لبپا»، «رودی ریچ» و «تیلور سویفت» با نامزدی در شش بخش قرار دارند.

مراسم «گرمی» طبق اعلام جدید در روز ۲۱ مارس ۲۰۲۱ برگزار می شود، پیش از این قرار بود مراسم شصت ‌و سومین دوره جوایز «گرمی» روز ۳۱ ژانویه ۲۰۲۱ در لس ‌آنجلس برگزار ‌شود. جوایز معتبر گرمی در ۲۰ سال گذشته به غیر از دو سال در استیپلز سنتر لس آنجلس برگزار شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید