جمعه, 05 خرداد 1402 23:30

نگرانی‌ها برای وضعیت جسمی "سلن دیون" بیشتر می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نگرانی‌ها برای وضعیت جسمی "سلن دیون" بیشتر می‌شود نگرانی‌ها برای وضعیت جسمی "سلن دیون" بیشتر می‌شود

سی و یک نما - در حالی که پیش از این اعلام شده بود که همه‌ی کنسرت‌های سال 2023 سلن دیون و توری که قرار بود برگزار شود به دلیل بیماری نادری که به آن مبتلا شده کنسل می‌شود، اما ساعاتی پیش اعلام شد که تور کنسرت‌های این خواننده‌ی بی‌نظیر در سال 2024 نیز کنسل شده است و این تصمیم زود هنگام نگرانی طرفداران خواننده‌ی ترانه‌ی ماندگار فیلم "تایتانیک" را بیش از پیش کرده است.

تمام تاریخ‌های تور جهانی سلین دیون تا سال‌های 2023 و 2024 لغو شده است.

این خبر روز جمعه همراه با بیانیه عذرخواهی این خواننده منتشر شد که در دسامبر گذشته اعلام کرد که به بیماری نادر عصبی سندرم فرد سفت مبتلا شده است.

او در شبکه های اجتماعی نوشت: «با ناامیدی کامل اعلام می‌کنیم که باید تور جهانی را لغو کنیم. "من خیلی متاسفم که یک بار دیگر همه شما را ناامید کردم. من واقعا سخت کار می‌کنم تا قدرتم را دوباره تقویت کنم، اما اجرای تور بسیار دشوار باشد حتی زمانی که شما 100 درصد هستید. این برای شما عادلانه نیست که نمایش‌ها را به تعویق بیندازییم، این کار قلب من را می‌شکند، اما بهتر است که همه چیز را در حال حاضر لغو کنیم تا زمانی که واقعاً آماده بازگشت دوباره به صحنه باشم. من می‌خواهم همه شما بدانید، من تسلیم نمی‌شوم ... و نمی‌توانم صبر کنم تا دوباره شما را ببینم!»

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید