سه شنبه, 25 آذر 1393 13:19

وقتی پدر رفت / بهار ارجمند: یادته مرشد! / برزو ارجمند: بابا! قول میدم پسر خوبی باشم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

سی و یک نما – بهار و برزو امروز پدرشان را به خاک سپردند. و آخرین کلامشان برای خداحافظی با پدر در یک روز بارانی ،ساده بود و دلنشین چرا که آنجا تالار وحدت بود....

یادته مرشد!
بهار ارجمند، فرزند زنده‌یاد انوشیروان ارجمند نیز در این مراسم با اجرای پرشور قطعه‌ای از نمایش «سایه ماه»، خطاب به پدرش گفت: «یادته مرشد. 34 سال فرزند دو مرشد بودم. مرشد اول؛ مادرم، کیهانم و مرشد همه چیز من، پدرم، رفیقم و استادم. ممنون بابا که اجازه دادی دخترت باشم. بابا دخترت بهت قول می‌ده که راه انوشیروان ارجمند رو ادامه می‌ده در صحنه‌ها، با قدرت و ایستادگی. برزو جان سرتو بلند کن. همه هستند. من از همتون ممنونم. ناز قدمتون.»


برزو ارجمند، پسر زنده‌یاد انوشیروان ارجمند نیز با تشکر از حضور مردم در مراسم تشییع پیکر پدرش گفت: «پدر جلوی این همه آدم، می‌خوام بهت یه قول بدم. می‌دونید که بابام عاشق خانه و خانوادش بود. بابا من هم قول می‌دم مواظب همه کس و کارم باشم. قول می‌دم سرم پایین باشه، قول می‌دم مثل تو بی‌حاشیه باشم. با همه حرف بزنم. بابا من قول می‌دم پسر خوبی باشم.»
پدر من مردی بسیار بی‌حاشیه‌ای بود و من جا دارد در اینجا علیرغم حاشیه‌هایی که در چند روز پیش به وجود آمده، به این نکته تاکید کنم که تمامی پرسنل بیمارستان پارسیان تهران، پدر من را روی چشم خود گذاشتند. اگرچه پدرم جنگید اما مرگ به او اجازه حیات نداد. پدرم همیشه می‌گفت که یک بازیگر با صدای دست تماشاگران است که می‌تواند بفهمد روی صحنه خوب بوده یا خیر و اصولا روی صحنه چه کرده است. به همین جهت از شما می‌خواهم تا برایش دست بزنید و بازی او روی صحنه را تشویق کنید.

عکس: خبرگزاری مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید