یکشنبه, 22 خرداد 1401 14:10

کوپر نوریگا ستاره محبوب تیک تاک در ۱۹ سالگی درگذشت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کوپر نوریگا ستاره محبوب تیک تاک در ۱۹ سالگی درگذشت کوپر نوریگا ستاره محبوب تیک تاک در ۱۹ سالگی درگذشت

سی و یک نما - کوپر نوریگا، ستاره محبوب تیک تاک روز پنجشنبه درگذشت. او 19 ساله بود.

به گفته دفتر بازرسی پزشکی لس آنجلس، جسد نوریگا در 9 ژوئن در پارکینگ مرکز خرید لس آنجلس پیدا شد. تنها چند ساعت قبل از مرگش، ویدئویی در اینفلوئنسر رسانه‌های اجتماعی از او منتشر کرد که در رختخواب دراز کشیده بود و تیتر: «چه کسی فکر می‌کند که در جوانی بمیرد.»

طبق اولین گزارشی که از این خبر منتشر شد، هیچ نشانه ای از ضربه به بدن نوریگا مشاهده نشده و فعالیت ناپسند و مشکوکی نیز پیدا نشده است. علت مرگ هنوز مشخص نیست و پرونده در حال حاضر در انتظار بررسی بیشتر است.

نوریگا 1.77 میلیون دنبال کننده در تیک تاک داشت، جایی که وی ویدیوهای خنده دارش درباره اسکیت بورد و مد را می ساخت و قرار می داد. او همچنین 427000 فالوور در اینستاگرام داشت و در آنجا خود را به عنوان مدل لباس معرفی کرده بود. نوریگا همچنین با ستارگان و نوازندگانTikTok  Jxdn و نسا بارت همکاری داشت.

هفته گذشته، نوریگا به عنوان مهمان در یک پادکست با دیو پورتنوی، جاش ریچاردز و بری چیکنفری حضور پیدا کرده بود.

او محل امنی را ایجاد کرده بود تا او و طرفدارنش بتوانند درباره سلامت روانی به راحتی صحبت کنند و تجربیاتشان را به اشتراک بگذارند. او در یکی از ویدئوهایش در تیک تاک گفته: «اگر واقعاً می‌خواهید احساسات تان را بیرون بریزید، یا هر چیز دیگری، به او ملحق شوید. من [سرور] و محل امنی را برای این منظور ایجاد کردم تا با هم راحت باشیم. از شما بچه ها می خواهم که تنها نباشید و احساس امنیت کنید.»

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید