معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

سی و یک نما -نامزدهای بیست و یکمین جشن سینمای ایران که توسط کمیته صیانت از آرای انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی متشکل از: عبداله اسکندری،حسن حسندوست، سعید رشتیان ، رضا مقصودی (اعضای کمیته صیانت)، مرتضی رزاق کریمی (نماینده هیات مدیره)، رامین حیدری فاروقی (رئیس انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران) و مازیار میری (مدیر اجرایی انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران) مورد شمارش قرار گرفت، به شرح ذیل اعلام می‌شود:

منتشرشده در سینمای ایران

 سی و یک نما _ مراسم اختتامیه هفتمین دوره از جشنواره بین المللی فیلم شهر با حضور مدیران و هنرمندان سینما و تلویزیون و اهالی رسانه؛ در تالار وحدت  با اجرای "محمدرضا شهیدی فر" در حال برگزاری است.

منتشرشده در سینمای ایران

اعلام نامزدهای هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر

نامزدهای بخش های مختلف هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم شهر از سوی هیئت داوران معرفی شدند.

به گزارش ستاد خبری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران در زیرمجموعه آثارمستند؛ داستانی و پویانمایی، سینمایی و بین الملل به شرح زیر است:

نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران

فیلمهای سینمایی

هیئت داوران بخش فیلم هایی سینمایی متشکل از پرویز شیخ طادی؛ حبیب رضایی،محمد مهدی عسگرپور، دکترحسین کرمی و محمود کلاری نامزدهای دریافت جایزه در بخش مسابقه سینمای ایران آثار سینمایی را به شرح زیر اعلام کرد:

نامزدهای بهترین فیلمنامه

هومن سیدی برای فیلمنامه مغزهای کوچک زنگ زده

مصطفی کیایی برای فیلمنامه چهارراه استانبول

سید روح الله حجازی برای فیلمنامه اتاق تاریک

محمد علی باشه آهنگر برای فیلمنامه سرو زیر آب

بهمن کامیار برای فیلمنامه فیلم در وجه حامل

نامزدهای بهترین بازیگر نقش زن

ژاله صامتی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی در وجه حامل

پریناز ایزدیار برای ایفای نقش در فیلم سینمایی تابستان داغ

سحر دولتشاهی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی .چهارراه استانبول

ساره بیات برای ایفای نقش در فیلم سینمایی اتاق تاریک

ندا جبرئیلی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی کارت پرواز

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مرد

نوید محمد زاده برای ایفای نقش در فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده

فرهاد اصلانی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده

جواد عزتی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2: رد خون

صابر ابر برای ایفای نقش در فیلم سینمایی تابستان داغ

نامزدهای بهترین دستاورد فنی یا هنری

پیمان شادمانفر برای فیلمبرداری فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده

فرید ناصر فصیحی برای جلوه های ویژه فیلم سینمایی چهارراه استانبول

علیرضا زرین دست برای فیلم برداری فیلم سینمایی سرو زیرآب

مهدی سعدی برای تدوین فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده

هادی بهروز برای فیلمبرداری فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2 :رد خون

نامزدهای بهترین کارگردانی

هومن سیدی برای کارگردانی فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده

مصطفی کیایی برای کارگردانی فیلم سینمایی چهارراه استانبول

سید روح‌الله حجازی برای کارگردانی فیلم سینمایی اتاق تاریک

محمد حسین مهدویان برای کارگردانی فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2 : رد خون

محمد علی باشه آهنگر برای کارگردانی فیلم سینمایی سرو زیر آب

نامزدهای بهترین فیلم

سعید سعدی برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده

مصطفی کیایی برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی چهارراه استانبول

سید روح الله حجازی برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی اتاق تاریک

سید محمود رضوی مجد برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2 : رد خون

نامزدهای بهترین اثر با محوریت تهران شناسی و تهران نگاری

در این بخش بدون معرفی نامزد یک تندیس و دیپلم افتخار اهدا می شود.

بخش مستند؛ داستانی و پویانمایی

­­ هیئت داوران بخش فیلم های مستند؛ داستانی و پویانمایی متشکل از نرگس آبیار، هومن بهمنش، دکتر احمد ضابطی جهرمی، محمدرضا شفیعی، محمد علی فارسی، مصطفی کیایی، دکتر علیرضا گلپایگانی، نامزدهای این بخش را به شرح ذیل اعلام کردند:

آثار پویانمایی:

در بخش بهترین جان­بخشی پویانمایی

لیلا شعبانی­نژاد برای پویانمایی سیم ششم

صادق جوادی برای پویانمایی روباه

سعید الوندی و رشید عابدین برای پویانمایی یکدیگر

فرنوش عابدی برای پویانمایی آلفابت

مجتبی موسوی برای پویانمایی آقای گوزن

عباس جلالی یکتا برای پویانمایی پسر دریا

در بخش بهترین کارگردانی

سیم ششم ساخته بهرام عظیمی

پسر دریا ساخته عباس جلالی یکتا

آلفابت ساخته کیانوش عابدی

آقای گوزن ساخته مجتبی موسوی

پدر ساخته میرعلی حسینی اصلی

روباه ساخته صادق جوادی

در بخش بهترین فیلم برای تهیه کننده

سیم ششم به کارگردانی بهرام عظیمی

روباه به کارگردانی صادق جوادی

پسر دریا به کارگردانی عباس جلالی یکتا

آلفابت به کارگردانی کیانوش عابدی

یکی بود یکی نبود به کارگردانی مهین جواهریان

آثارمستند:

در بخش بهترین تحقیق و پژوهش

مجتبی محمودی برای فیلم نازی آبادی­ها

داود اشرفی برای فیلم قصه­ی بولوار

بابک بهداد برای فیلم بهارستان خانه­ی ملت

مرتضی منشی برای فیلم عودلاجان

محمد حسین حیدری و مهدی اسدزاده برای فیلم مهین

در بخش بهترین دستاورد فنی یا هنری

بابک بهداد و سولماز افتخاری برای تدوین فیلم بهارستان خانه­ی ملت

محمد حسین حیدری و زهره احمد­زاده برای تدوین فیلم مهین

مهدی آزادی برای فیلمبرداری فیلم مهین

محمد حدادی برای فیلمبرداری فیلم در جستجوی فریده

در بخش بهترین کارگردانی مستند کوتاه و نیمه بلند

فاطمه ذواالفقاری برای کارگردانی فیلم فقدان

داوود اشرفی برای کارگردانی فیلم قصه بولوار

مرتضی منشی برای کارگردانی فیلم عودلاجان

مجتبی محمودی برای کارگردانی فیلم نازی­آبادی­ها

در بخش بهترین کارگردانی مستند بلند

محمد حسین حیدری برای فیلم مهیمن

آزاده موسوی و آقای کوروش عطائی برای فیلم در جستجوی فریده

بابک بهداد برای فیلم بهارستان خانه ملت

مهدی بخشی مقدم برای فیلم خانه­ای برای تو

در بخش بهترین فیلم برای تهیه کننده

مهدی مطهر برای تهیه کنندگی مستند فقدان و مستند مهین

بابک بهداد برای تهیه کنندگی فیلم بهارستان خانه­ی ملت

در بخش بهترین اثر با محوریت تهران شناسی و تهران­نگاری

داوود اشرفی برای فیلم قصه بولوار

مجتبی محمودی برای فیلم نازی­آبادی­ها

مرتضی منشی برای فیلم عودلاجان

بابک بهداد برای فیلم بهارستان خانه­ی ملت

آثار داستانی کوتاه و نیمه بلند:

در بخش بهترین فیلمنامه

سیاوش شهابی برای تشریح

آرین وزیردفتری برای مثل بچه آدم

امین چادگانی برای برف تابستان

بابک خرم­دین و سرکار خانم نیره میرزایی برای بودن

آرمان خوانساریان برای سایه فیل

در بخش بهترین دستاورد فنی یا هنری

حامد حسینی سنگری برای فیلم­بردای فیلم تشریح

عماد خدابخش برای تدوین فیلم تشریح

محمد فکوری برای فیلمبرداری فیلم تلخ

مجید گرجیان برای فیلمبرداری فیلم موج کوتاه

پویان شعله­ور برای تدوین فیلم مثل بچه آدم

در بخش بهترین کارگردانی

آرین وزیردفتری برای فیلم مثل بچه آدم

آرمان خوانساریان برای فیلم سایه­ی فیل

محمد اسماعیلی برای فیلم موج کوتاه

امین چادگانی برای فیلم برف تابستان

سیاوش شهابی برای فیلم تشریح

در بخش بهترین فیلم برای تهیه کننده

مریم کوهکن و سوگل شهابی برای تهیه کنندگی فیلم تشریح

حمیدرضا زبیر، امین چادگانی و سیاوش قربانی برای تهیه کنندگی فیلم برف تابستان

بابک خرم­دین برای تهیه کنندگی فیلم بودن

مجید برزگر برای تهیه کنندگی فیلم مثل بچه آدم

در بخش بهترین اثر با محوریت تهران شناسی و تهران نگاری

در این بخش بدون معرفی کاندید دیپلم افتخار و تندیس جشنواره اهدا می شود.

بخش مسابقه سینمای بین الملل

- نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی

مجتبی موسوی برای آقای گوزن از کشور ایران

مَکس پورتر و خانم رو کو وا ها تا برای فضای منفی از کشور فرانسه

باستیَن شورِیوِندیل برای فیلم مکعب روبیک از کشور هلند

- نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی

آرین وزیردفتری برای فیلم مثل بچه آدم از کشور ایران

مهدی فِلِیفِل برای فیلم در حال غرق شدن از کشور یونان

دیوید ریچارد برای فیلم رنام، بدنبال زمین بازی از کشور اندونزی

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند مستند

جِیهون ایلماز کِت برای فیلم مردی از دریا از کشور ترکیه

آجان مودی برای فیلم میدان رستگاری از کشور آمریکا

مایکل استورم گلومستین برای فیلم بینهایت 50 متر دورتر است از کشور لهستان

نامزدهای بهترین کارگردانی مستند بلند

بوریس بِرتروم برای کارگردانی فیلم مستند بلند پناهگاه انسان از کشور دانمارک

خانم لیسا اف. جکسون برای کارگردانی فیلم مستند بلند میراث از کشور مکزیک

آقای چاد فردریچ برای کارگردانی فیلم مستند بلند شهر آزمایشگاهی از کشور آمریکا

نامزدهای بهترین فیلم بلند مستند

خانم لیسا اف. جکسون برای تهیه کنندگی فیلم میراث از کشور مکزیک

کریستُفر اییِن اِسمیث برای تهیه کنندگی فیلم آرمان شهر جدید از کشور انگلستان

بوریس بِرتروم برای تهیه کنندگی فیلم پناهگاه انسان از کشور دانمارک

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم سینمایی

آندری زویاگینتسف برای کارگردانی فیلم سینمایی بی عشق از کشور روسیه

هیروکازو کورئیدا برای کارگردانی فیلم سینمایی دزدان فروشگاه از کشور ژاپن

هومن سیدی برای کارگردانی فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده از کشور ایران

در بخش بهترین فیلم سینمایی

نامزدهای دریافت جایزه

هیروکازو کورئیدا برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی دزدان فروشگاه از کشور ژاپن

سِرگِی مِلکوموف و گِلِب فِتسیسوف برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی بی عشق از کشور روسیه

سعید سعدی برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده از کشور ایران

مراسم اختتامیه هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم شهر دوشنبه 31 تیر از ساعت 17 در تالار وحدت برگزار می شود .

 

منتشرشده در سینمای ایران

سی و یک نما- فیلم سینمایی دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی که در شش بخش اصلی بهترین فیلم، بهترین کارگردان، بهترین بازیگر زن، بهترین بازیگر مرد، بهترین بازیگر مکمل زن و بهترین بازیگر مکمل مرد؛ نامزد دریافت جایزه از سومین جشنواره فیلم مالزی شده بود توانست در مراسم اختتامیه جایزه بهترین بازیگر زن را به "سارا بهرامی" اختصاص دهد.

منتشرشده در سینمای ایران

سی و یک نما - امروز  بیست و ششم تیرماه، تهران داغ، گوشه گوشه اش مراسمی برپا بودو جشنی برای سینما، به بهانه ی سینما و در خانه سینما. دراین میان، یکی ازضیافت ها حال و هوای دیگری داشت و از بقیه پر رونق تر بود و البته دلی تر. نکوداشت مردی که با او خاطره بسیار داریم و اگر بیماری به تنش مجالی نمی دهد که باز هم در بین ما باشد، اما جایش همیشه در قلب ما باز است. بازیگری که امشب میزبان بود اما نیامد تا جلوی جمع بنشیند و این مهمان ها بودند که اگر جای نشستن هم نبود، به پایش ایستادند. نکوداشت "فردوس کاویانی"، مردی از تبار"پندار نیک، گفتار نیک، کردار نیک"

منتشرشده در سینمای ایران

سی و یک نما _ مراسم افتتاحیه هفتمین دوره از جشنواره بین المللی فیلم شهر با حضور مدیران و هنرمندان سینما و تلویزیون و اهالی رسانه با یک ساعت تاخیر؛ در یکی از گرم ترین شب های تابستان در پردیس گالری ملت با اجرای "محمد سلوکی" در حال برگزاری است.

منتشرشده در سینمای ایران

سی و یک نما- اعضاي هيات مديره انجمن صنفي منتقدان و نويسندگان آثار سينمايي انتخاب شدند.

منتشرشده در سینمای ایران

سی و یک نما - فیلم سینمایی دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی در حالی که در مسابقه سومین جشنواره فیلم مالزی نمایش داده خواهد شد در شش بخش اصلی بهترین فیلم، بهترین کارگردان، بهترین بازیگر زن، بهترین بازیگر مرد، بهترین بازیگر مکمل زن و بهترین بازیگر مکمل مرد نامزد دریافت جایزه شده است.

منتشرشده در سینمای ایران

فرشاد گورابی/ سی و یک نما - نوزدهمین جشن حافظ، رویداد سینمایی که به همت زنده یاد "علی معلم" به عنوان تنها جشن خصوصی سینما و تلویزیون پایه گزاری شد، پس از سه سال از درگذشت ناگهانی وی، توسط خانواده ی معلم همچنان راهش را ادامه می دهد، با این تفاوت که به نظر میرسد بهار است از تجربه ی مدیریتی و حرفه ای در حد و اندازه های خود زنده یاد وام گرفته میشدتا این رویداد پرطرفدار و مهم بخش خصوصی، به زیربنا و رویکردی فرا تر از دورهمی سلبریتی ها با لباس های چشم نواز، محتوایی در شان علی معلم میداشت و صرفا سوژه ای اینستاگرامی نمی بود و از طرفی معنا و مفهوم رقابت به درستی در آن نمایان میشد تا از همین حالا اسامی برگزیدگان به راحتی گمانه زنی نمیشد. اسامی که گاه برای به دست آوردن دل ها، در یک "کته گوری"به چند نفر اختصاص پیدا می کند.


 حال اگر پاسخ برگزارکنندگان این مراسم این است که چنین مشاور و هیئت انتخاب و داوران برجسته ای با موسسه ی "دنیای تصویر" همراهی و همکاری دارند ، چه بهتر که مخاطبین هنری آنها را نیز بشناسیم.
به هر حال آخر همین هفته، نوزدهمین دوره ی این جشن برگزار می شود و اسامی تمام کاندیداها در شاخه های مختلف سینما و تلویزیون به شرح زیر است:

 بهترین فيلم:

آشغال های دوست داشتنی (به تهیه‌کنندگی محسن امیریوسفی)
بمب: یک عاشقانه (به تهیه‌کنندگی پیمان معادی و احسان رسول اف)
تنگه ابوقریب (به تهیه‌کنندگی سعید ملکان)
شعله ور (به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی)
عرق سرد (به تهیه‌کنندگی مهدی داوری)
عصبانی نیستم (به تهیه‌کنندگی رضا درمیشیان)
قانون مورفی (به تهیه‌کنندگی محمد شایسته
کلمبوس (به تهیه‌کنندگی هاتف علیمردانی)
متری شیش و نیم (به تهیه‌کنندگی سیدجمال ساداتیان)
مغزهای کوچک زنگ زده (به تهیه‌کنندگی سعید سعدی)

بهترین کارگردان:

بهرام توکلی (تنگه ابوقریب)
رضا درمیشیان (عصبانی نیستم)
سعید روستایی (متری شیش و نیم)
هومن سیدی (مغزهای کوچک زنگ زده)
حمید نعمت الله (شعله ور)
مجیدرضا مصطفوی (آستیگمات)

بهترین فیلمنامه:

پیمان معادی (بمب: یک عاشقانه)
حمید نعمت الله و هادی مقدم دوست (شعله ور)
سهیل بیرقی (عرق سرد)
هاتف علیمردانی (کلمبوس)
سعید روستایی (متری شیش و نیم)
هومن سیدی (مغزهای کوچک زنگ زده)

بهترین بازیگران مرد:

فرهاد اصلانی (مغزهای کوچک زنگ زده)
سیامک انصاری (بمب: یک عاشقانه)
نوید پورفرج (مغزهای کوچک زنگ زده)
سعید پورصمیمی (کلمبوس)
امیر جدیدی (عرق سرد)
امین حیایی (شعله ور)
مجید صالحی (کلمبوس)
جواد عزتی (هزارپا)
رضا عطاران (هزارپا)
نوید محمدزاده (متری شیش و نیم، مغزهای کوچک زنگ زده و عصبانی نیستم)
مهران مدیری (رحمان 1400)
پیمان معادی (متری شیش و نیم)

بهترین بازیگران زن:

ماهور الوند (هت تریک)
پریناز ایزدیار (متری شیش و نیم)
سارا بهرامی (دارکوب)
ساره بیات (اتاق تاریک)
هانیه توسلی (کلمبوس)
لیلا حاتمی (بمب: یک عاشقانه)
زهرا داوودنژاد (سهیلا شماره 17)
سحر دولتشاهی (عرق سرد)
ژاله صامتی (در وجه حامل)
باران کوثری (عرق سرد)
شبنم مقدمی (خجالت نکش)
شیرین یزدان بخش (آشغال های دوست داشتنی)

بهترین موسیقی متن:

بمب: یک عاشقانه (النی کاریندرو)
تختی (افشین عزیزی)
چهارراه استانبول (آرمان موسی پور)
سوفی و دیوانه (بهزاد عبدی)
شعله ور (سهراب پورناظری)
مغزهای کوچک زنگ زده (بامداد افشار)

نشان عباس کیارستمی:

آشغال های دوست داشتنی (محسن امیریوسفی)
رضا (علیرضا معتمدی)
سوفی و دیوانه (مهدی کرم پور)
کوپال (کاظم ملایی)
گلدن تایم (پوریا کاکاوند)
هندی و هرمز (عباس امینی) 

 بهترین فیلمبرداری:

حمید خضوعی ابیانه (تختی)
علیرضا زرین دست (سرو زیر آب)
روزبه رایگا (شعله ور)
حسین جلیلی (قانون مورفی)
هومن بهمنش (متری شیش و نیم)
پیمان شادمانفر (مغزهای کوچک زنگ زده)

بهترین تدوین:

خوک (میثم مولایی)
شعله ور (مهدی سعدی)
عصبانی نیستم (هایده صفی یاری)
قانون مورفی (میثم مولایی)
متری شیش و نیم (بهرام دهقانی)
مغزهای کوچک زنگ زده (مهدی سعدی و هومن سیدی) 

 بهترین دستاورد فنی و هنری:

تنگه ابوقریب (جلوه های ویژه بصری و میدانی: محسن روزبهانی، جواد مطوری و حسن ایزدی)
تنگه ابوقریب (طراحی چهره پردازی: سعید ملکان)
چهارراه استانبول (جلوه های ویژه بصری: فرید ناصر فصیحی)
خوک (طراحی لباس: نگار نعمتی)
دارکوب (طراحی چهره پردازی: زهرا و فاطمه کمالی)
شعله ور (طراحی صحنه: محمدرضا شجاعی)
قانون مورفی (جلوه های ویژه بصری: جواد مطوری)
متری شیش و نیم (طراحی صحنه: محسن نصراللهی)

نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی نوزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر معرفی شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی، این نامزدها از برنامه‌هایی انتخاب شده اند که از بعد از نوروز 97 تا نوروز ۹۸ در صدا و سیما یا فضای مجازی پخش شده اند.

فهرست نامزدها عبارتند از:

باربد بابایی (تب تاب)
پژمان بازغی (کودک شو)
رامبد جوان (خندوانه)
نجمه جودکی(ترانه‌باران)
رضا رشید پور (حالا خورشید)
عبدالله روا(ویدیو چک)
علی ضیا (فرمول یک)
احسان علیخانی (عصر جدید)
عادل فردوسی پور (نود)
محمد رضا گلزار (برنده باش)

برگزیدگان نوزدهمین جشن حافظ، بیستم تیرماه معرفی می‌شوند.

اسامی نامزدهای دریافت جوایز بخش تلویزیون نوزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی «حافظ» از میان مجموعه های تلویزیونی روی آنتن رفته و شبکه نمایش خانگی منتشر شده از فروردین ۹۷ تا فروردین ۹۸ منتشر شد.
اسامی نامزدهای بخش تلویزیون جشن حافظ به ترتیب زیر اعلام شده است:

بهترین مجموعه:

بانوی عمارت (به تهیه‌کنندگی مجید مولایی)
پدر (به تهیه‌کنندگی حامد عنقا)
حوالی پاییز (به تهیه کنندگی سعید پروینی)
دلدادگان (به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی)
ممنوعه (به تهیه‌کنندگی علی اکبر نجفی)

بهترین فیلمنامه:

بانوی عمارت (احسان جوانمرد)
پدر (حامد عنقا و سیدحسین امیر جهانی)
دلدادگان (مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان)
ممنوعه (علی اصغری و مهرداد کوروش¬نیا)

بهترین کارگردان:

همایون اسعدیان (لحظه‌ی گرگ و میش)
بهرنگ توفیقی (پدر)
عزیزالله حمیدنژاد (بانوی عمارت)
حسین نمازی (حوالی پاییز)
منوچهر هادی (دلدادگان)

بهترین بازیگر مرد کمدی:

حمیدرضا آذرنگ (نون خ)
سعید آقاخانی (نون خ)
علیرضا استادی (آرماندو)
محمد بحرانی (گلشیفته)
امین حیایی (ساخت ایران ۲)
محمدرضا گلزار (ساخت ایران ۲)

بهترین بازیگر زن کمدی:

نسیم ادبی (گلشیفته)
مهناز افشار (گلشیفته)
نازنین بیاتی (گلشیفته)
بهاره کیان افشار (گلشیفته)
مرجانه گلچین (زوج و فرد)
ناهید مسلمی (زوج و فرد)

بهترین بازیگر زن درام:

خاطره اسدی (ممنوعه)
ریحانه پارسا (پدر)
پانته‌آ پناهی ها (بانوی عمارت)
الهه حصاری (ممنوعه)
المیرا دهقانی (لحظه گرگ و میش)
مریم مومن (بانوی عمارت)

بهترین بازیگر مرد درام:

هادی حجازی‌فر (ممنوعه)
مجید سعیدی (بانوی عمارت)
مهدی سلطانی (پدر)
میلاد کیمرام (ممنوعه)
حسام منظور (بانوی عمارت)
سینا مهراد (پدر)

نامزدهای بهترین ترانه تیتراژ فیلم یا سریال نوزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر 

که از بعد از نوروز ۹۷ تا نوروز ۹۸اکران یا پخش شده‌اند عبارتند از:

رضا بهرام (ممنوعه)
محسن چاوشی (بانوی عمارت)
سینا سرلک (حوالی پاییز)
علیرضا قربانی (چهارراه استانبول و سریال پدر)
رضا کولغانی (مغزهای_کوچک زنگ زده)
محمد معتمدی (لحظه گرگ و میش)

برگزیدگان نوزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ بیستم تیرماه معرفی خواهند شد.

منتشرشده در سینمای ایران

سی و یک نما- اکران خصوصی فیلم "سرخپوست"به میزبانی #خانه_خلاق_رادرو در پردیس چارسو برگزار شد. گفتنی است که " خانه ی خلاق رادرو" تا آنجا که می دانیم متعلق به "بهرام رادان" بوده است.

منتشرشده در سینمای ایران
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت