جمعه, 25 مهر 1393 14:05

آل پاچینو با نمایش دیوید ممت به صحنه برادوی باز می‌گردد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آل پاچینو با نمایش دیوید ممت به صحنه برادوی باز می‌گردد آل پاچینو با نمایش دیوید ممت به صحنه برادوی باز می‌گردد آل پاچینو با نمایش دیوید ممت به صحنه برادوی باز می‌گردد

سی و یک نما- بازیگر مشهور آمریکایی پاییز 2015 با یک نمایش نوشته دیوید ممت در برادوی به صحنه می‌رود.

 آل پاچینو یکی از معدود بازیگران صاحب نام است که ثابت کرده حضورش در برادوی با استقبال تجاری همراه است.

این بازیگر کهنه‌کار قصد دارد پاییز 2015 با بازی در نمایش "عروسک چینی" (China Doll) نوشته دیوید ممت به برادوی بازگردد.

پم مکینون که اخیرا برای اجرای مجدد نمایش "چه کسی از ویرجینیا وولف می‌ترسد؟" برنده جایزه تونی شد، کارگردان اولین اجرای جهانی "عروسک چینی" است.

این نمایش دو شخصیت دارد و متمرکز بر مردی ثروتمند (پاچینو) است که به تازگی برای نامزد خود یک هواپیما خریده است. او پیش از خروج از دفتر کارش می‌ایستد تا نکاتی را به دستیارش – دومین شخصیت نمایش – یادآوری کند و بعد یک تماس تلفنی می‌گیرد.

ممت می‌گوید نقش میکی راس مرد میلیاردر را برای پاچینو نوشته است. سابقه همکاری این دو به سال‌ها قبل بازمی‌گردد؛ از جمله بازی پاچینو در نمایش "بوفالو آمریکایی" که سال 1983 در برادوی اجرا شد، همین‌طور بازی او در نسخه سینمایی "گلن‌گری گلن راس" در 1992 که از روی نمایشنامه ممت ساخته شد. پاچینو سال 2012 نیز در اجرای مجدد "گلن‌گری گلن راس" در برادوی روی صحنه رفت و البته نقشی متفاوت با نقش خود در فیلم را بازی کرد.

اجرای سال 2012 "گلن‌گری گلن راس" به خاطر حضور پاچینو بسیار پرفروش بود. حضور او در نمایش "تاجر ونیزی" در سال 2010 نیز با استقبال تماشاگران همراه بود.

سالن، تاریخ دقیق اجرا و دیگر بازیگران نمایش "عروسک چینی" هنوز مشخص نشده‌ است.

پاچینو ماه پیش با دو فیلم "منگلهورن" و "تحقیر" در جشنواره فیلم ونیز حضور داشت. او برای فیلم‌های "پدرخوانده"، "سرپیکو"، "پدرخوانده: قسمت 2"، "بعد از ظهر نحس"، "... و عدالت برای همه"، "دیک تریسی" و "گلن‌گری گلن راس" نامزد اسکار بود و سال 1993 برای "بوی خوش زن" برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید