چهارشنبه, 10 دی 1393 12:44

بهزاد فراهانی زنگ نمایش "صندلیب ۱/۷۵" را امروز می نوازد / متن دو نمایشنامه‌ را برای انتخاب و اجرا فرستاده است

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بهزاد فراهانی زنگ نمایش "صندلیب ۱/۷۵" را امروز می نوازد / متن دو نمایشنامه‌ را برای انتخاب و اجرا فرستاده است بهزاد فراهانی زنگ نمایش "صندلیب ۱/۷۵" را امروز می نوازد / متن دو نمایشنامه‌ را برای انتخاب و اجرا فرستاده است

سی و یک نما- بهزاد فراهانی، زنگ آغاز اجرای نمایش ˝صندلیب ۱/۷۵˝ را امروز در تماشاخانه ˝آو˝ به صدا درخواهد آورد.

به گزارش سی و یک نما و به نقل از روابط عمومی نمایش "صندلیب ۱/۷۵"، بهزاد فراهانی، نویسنده، کارگردان و بازیگر نام آشنا و برجسته تئا‌تر، سینما و تلویزیون کشور امروز ۱۰ دی ماه ۱۳۹۳ راس ساعت 18:30زنگ آغاز اجرای این نمایش را در تماشاخانه "آو" به صدا درخواهد آورد.

نمایش "صندلیب ۱/۷۵" به طراحی، نویسندگی و کارگردانی مهدی پورخیاط و بازی شکیب شجره که از مجموعه تئاتر‌های سریالی "صندلیب" است، در خصوص کشمکش‌های بازیگر با اشیاء صحنه و روند ارتباطی آن است، ارتباطی که از شکل‌های معمول و قاعده‌مند آن خارج شده و اتفاقات جدیدی را به وجود می‌اورد.

شایان ذکر است نمایش "صندلیب ۱/۷۵" از ۱۰ تا ۳۰ دی ماه ۹۳ ساعت ۱۸: ۳۰ در تماشاخانه "آو" میزبان علاقه مندان تئا‌تر خواهد بود.

شایان ذکر است، بلیت این نمایش در سه روز نخست اجرای این نمایش، با احتساب تخفیف ۲۰% و با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان عرضه خواهد شد.

 

دو نمایشنامه بهزاد فراهانی در راه انتخاب شدن

بهزاد فراهانی متن دو نمایشنامه‌ را برای انتخاب و اجرا به اداره کل هنرهای نمایشی و معاونت هنری ارسال کرد.

بهزاد فراهانی در این باره گفت: هر دو متن «شیخ و ماه‌بانو» و «مهمانی کارئیب» را که جزو نوشته‌های خودم هستند، برای آقایان مرادخانی و صالح‌پور فرستاده‌ام و قرار است رایزنی و بررسی شود تا از میان این دو متن یکی انتخاب شود.

او با اشاره به اینکه به محض دریافت پاسخ مثبت کار را برای اجرا شروع خواهد کرد،‌ افزود: هر کدام از این نمایش‌ها 30-40 بازیگر دارند و اجرای هرکدام بستگی به این دارد که مدیران دولتی چقدر کمک کنند،‌ چون با فروش بلیت به تنهایی نمی‌توان پاسخگوی هزینه‌های نمایش شد.

بهزاد فراهانی هم‌چنین گفت: «مهمانی کارائیب» نمایشنامه‌ای از کتابی با همین نام است که ابتدا آن را برای تولید یک فیلم سینمایی نوشته بودم، ولی از آنجا که در این ملک، عزیز کرده و خودی نیستم سینما را رها کردم.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید