یکشنبه, 02 مهر 1402 13:58

حضور "مازیار لرستانی" روی صحنه تئاتر شهر / "در انتطار گودو" از فردا روی صحنه می‌رود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
حضور "مازیار لرستانی" روی صحنه تئاتر شهر / "در انتطار گودو" از فردا  روی صحنه می‌رود حضور "مازیار لرستانی" روی صحنه تئاتر شهر / "در انتطار گودو" از فردا روی صحنه می‌رود

سی و یک نما - نمایش «در انتظار گودو» تازه‌ترین نمایش مازیار لرستانی است که از روز دوشنبه سوم مهرماه در تالار چهارسو اجرای خود را آغاز می‌کند.

بیش از ۲۰ سال از آخرین حضور مازیار لرستانی در تئاتر می‌گذرد و حالا او قصد دارد بعد از این همه دوری، یکی از مشهورترین آثار ادبیات نمایشی جهان را روی صحنه بیاورد.

مازیار لرستانی این روزها مشغول آماده‌سازی نمایش تازه خود است. او حضور دوباره خود را در تئاتر با نمایش «در انتظار گودو» رقم می‌زند. نمایشنامه‌ای که بازتاب شرایط اروپا بعد از جنگ دوم جهانی است و یکی از نخستین آثاری است که از آنها به عنوان نمایشنامه‌های ابزورد یاد می‌شود.

این نمایش روز دوشنبه سوم مهرماه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود و نکته جالب‌تر اینکه با اجرای آن افسر اسدی نیز بعد از سال‌ها دوری، به صحنه بازمی‌گردد.

«در انتظار گودو»، نوشته ساموئل بکت، با خوانش، برداشت و کارگردانی مازیار لرستانی از سوم مهر ساعت ۱۸ در سالن چهارسو اجرای خود را آغاز می‌کند.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: «استراگون و ولادیمیر زیر درخت در انتظار گودو هستند و...»

افسر اسدی، امیرعباس توفیقی، آبتین جاوید، محمد آقامحمدی، مصطفی فرهادمهر و مهرزاد عسکری بازیگران «در انتظار گودو» هستند.

وحید معینی دانشمندی (تهیه‌کننده)، بهزاد جاودان‌فرد (مجری طرح)، سیاوش سجادی (دستیار کارگردان و مدیر اجرایی)، ریحانه فلاح (برنامه‌ریز و دستیار کارگردان)، میثم انزابی تبریزی (طراح دکور)، مینا رشیدی (نقاشی‌های دکور و آکسسوار)، مصطفی اوجی‌پور (طراح پوستر)، افسانه قلی‌زاده و امیر قادری (طراحان چهره‌پردازی)، شهره حجری (دستیار لباس)، امیر قالیچی (تبلیغات)، (گروه موسیقی) زینب اسدالهی (تنبک) و عباداله ناصری (کمانچه) شقایق عبدالوند (عکس و ساخت تیزر) و درسا بخشندگی (امور رسانه) دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید