پنج شنبه, 04 دی 1399 16:37

رضا نظری بازیگر جوان تئاتر درگذشت/ پیام تسلیت دبیر تئاتر فجر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رضا نظری بازیگر جوان تئاتر درگذشت/ پیام تسلیت دبیر تئاتر فجر رضا نظری بازیگر جوان تئاتر درگذشت/ پیام تسلیت دبیر تئاتر فجر

سی و یک نما - رضا نظری بازیگر جوان و کمدین اهل گیلان دیروز ۳ دی پس از تحمل یک دوره بیماری در بیمارستان توس تهران درگذشت.

 به همین منظور حسین مسافرآستانه دبیر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در یادداشتی ضمن تسلیت به خانواده زنده‌یاد نظری و هنرمندان استان گیلان درباره او نوشت: «هنر تئاتر آنجا که در خدمت هدیه دادن خنده به مخاطبانش به خدمت گرفته می‌شود، نه تنها بر صحنه که بر قلب‌های مردمانی ماندگار خواهد بود که روزی و روزگاری با یاد کردن از خاطره خوش آن اوقات بار دیگر هدیه را باز می‌گشایند. آن روز، روز جاودانی هنرنمایی توست. رضا نظری عزیز که در این روزها مردم بیش از هر روزگار دیگری به هنر او نیاز داشتند و همیشه هنرش را با اهدای لبخند همراه کرد، خود در درد و رنجی که ناگزیر است، جان باخت و ضایعه فقدان او بر دل‌هایمان غم نشانده است اما هنرش ماناست و یادش تا ابد زنده و گرامی.»

رضا نظری متولد ۹ تیر ماه ۱۳۵۵ در شهرستان انزلی بود و در رشته مدیریت خدمات بندری تحصیل کرد. وی از سال ۷۰ وارد عرصه بازیگری شد و در نمایش‌های «نخاله‌های دلباخته»، «دزدان ناشی»، «شب نشینی در گورستان»، «من فیروز ۲۵ سال دارم»، « تموم حرفات دروغ بود»، «این چند پدر ۱ و ۲ » و «جنجالی‌های ۲» ایفای نقش کرد.

«کوچه خندان»، «سرخوش ها»، «کمیسر دل نازک»، «بستنی سرای داغ»، «عطر ترنج»، «خانه پدری» از سریال‌هایی است که نظری در آن به ایفای نقش پرداخته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید