چهارشنبه, 29 مرداد 1393 17:10

شمارش معکوس برای اجرای پارسا پیروزفر / "بر پهنه دریا" از چهارم شهریور در تماشاخانه ایرانشهر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما- اجراى این نمایش با ترجمه و کارگردانى پیروزفر از چهارم شهریورماه در سالن ناظرزاده کرمانی به صحنه خواهد رفت، این بازیگر در کنار سیاوش چراغی‌پور، هوتن شکیبا و علی ابدالی در این اثر به ایفاى نقش می‌پردازند

به گزارش سی و یک نما، پارسا پیروزفر که سال گذشته با اجرای نمایش «سنگ ها در جیب هایش» مخاطبان زیادی را به تماشای این اثر در تماشاخانه ایرانشهر ترغیب کرده بود، در حال حاضر مشغول آماده سازی نمایش «بر پهنه دریا» برای اجرا در سالن استاد ناظرزاده کرمانى واقع در تماشاخانه ایرانشهر است.

اسلاومیر مروژک نمایشنامه نویس نامدار لهستانى، نمایشنامه «بر پهنه دریا» را در سال ١٩٦١ به رشته تحریر در آورده است. این کمدى سیاه روایتگر موقعیت منحصر به فرد سه مرد متمدن و کشتى شکسته  است که بر روى کلکى در میان اقیانوس سرگردانند ...

سیاوش چراغی پور، هوتن شکیبا، علی ابدالی و پارسا پیروزفر در این نمایش ایفاى نقش مى کنند. آتوسا قلم فرسایی طراح صحنه و لباس و نورالدین حیدری ماهر دستیار کارگردان، برنامه ریز و مدیر تولید این اثر نمایشى هستند.

IMG16112337.jpg

اجراى نمایش "بر پهنه دریا" با ترجمه و کارگردانى پارسا پیروزفر از تاریخ ٤ شهریور سال جارى در تماشاخانه ایرانشهر به روى صحنه خواهد رفت.

گفتنی است پارسا پیروز فر در سالهای گذشته نمایشهای موفق «گلن گری گلن راس» به نویسندگی دیوید مامت و «سنگ ها در جیب هایش» به نویسندگی مری جونز را نیز در سالن استاد ناظرزاده­کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه برده است.

پیش فروش اینترنتی این نمایش به زودی در سایت تماشاخانه ایرانشهر به آدرسwww.tamashakhaneh.ir آغاز می شود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید