جمعه, 06 مهر 1397 00:00

محمد مساوات پزشک نازنین را افتتاح می کند/اشکان خطیبی و بازیگران نوجوانش در اثری از نیل سایمون

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محمد مساوات پزشک نازنین را افتتاح می کند/اشکان خطیبی و بازیگران نوجوانش در اثری از نیل سایمون محمد مساوات پزشک نازنین را افتتاح می کند/اشکان خطیبی و بازیگران نوجوانش اثر نیل سایمون را روی صحنه می برند

سی و یک نما-به گزارش روابط عمومی نمایش «پزشک نازنین» محمد مساوات کارگردان و نویسنده صاحب سبک،این نمایش را افتتاح می‌کند.

محمد مساوات کارگردان و نویسنده  تئاتر است. او  با هر نمایشش ترجمه تازه‌ای از  نوجویی را نشان می‌دهد. غیرقابل پیش‌بینی بودنش با عنصر نیروی خلاقیت، ترکیب شده و ماهیت تازه‌ای بر جان اثر می‌بخشد. گروه «پزشک نازنین» به اصالت این نوجویی احترام گذاشته و افتتاح نمایش را به محمد مساوات سپرده‌اند.

«پزشک نازنین»  ۲۴ اجرا خواهد داشت که بلیت‌های این اجرا در کمتر از ۴ روز و پیش از شروع نمایش به اتمام رسیده است.  طراح و کارگردان اثر اشکان خطیبی است که با بازی هنرجویان نوجوانش پس از یک سال و نیم آموزش و تمرین نمایشی را  بر روی صحنه می‌برد که متنش برگرفته از  پزشک نازنین نیل سایمون با ترجمه  «شهرام زرگر» است.
تهیه کنندگی «پزشک نازنین» را خانه بین الملل بامداد به مدیریت پریسا بخت آور به عهده دارد. این مجموعه قصد دارد با هدف تشویق هنرجویان مستعدش و معرفی استعدادهای تازه این مسیر را ادامه دهد. پزشک نازنین در ۲۴ اجرا از تاریخ ۲۹ مرداد  تا ۲۲ شهریور  در دیوار چهارم روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان به این نمایش می‌توانند از بلیت‌های خارج از ظرفیت خریداری کنند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید