شنبه, 15 آذر 1399 11:40

مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر فجر تا اول دی‌ماه تمدید شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر فجر تا اول دی‌ماه تمدید شد مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر فجر تا اول دی‌ماه تمدید شد

سی و یک نما - با وجود شرایط ویژه سال جاری به جهت همه‌گیری بیماری کرونا و به‌تبع آن کم شدن تعداد اجراهای تئاتر در کشور، بنابر درخواست متقاضیان مهلت ارسال اثر برای شرکت در "مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر" سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر، تا ۱دی‌ماه تمدید شد.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط‌عمومی سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر، با وجود شرایط ویژه سال جاری به جهت همه‌گیری بیماری کرونا و به‌تبع آن تقلیل کمی اجراهای تئاتر در کشور، برگزارکنندگان جشنواره سی‌ و نهم نظر به اهمیت بخش "مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر"، بر مبنای سال‌های گذشته اقدام به برگزاری این بخش و بنابر درخواست متقاضیان مهلت ارسال اثر برای شرکت در این رویداد را تا ۱دی‌ماه تمدید کردند.

در بخش "مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر" عکاسان و طراحانی می‌توانند متقاضی حضور شوند که آثار آن‌ها مربوط به نمایش‌های روی صحنه رفته از اول آبان ۱۳۹۸ تا اول آذر ۱۳۹۹ در قالب اجرای عمومی یا جشنواره‌ای است.

"مسابقه و نمایشگاه پوستر تئاتر" جشنواره سی‌ونهم به جز پوستر اجرا، رویدادهای برگزارشده مرتبط با تئاتر در بازه زمانی ذکرشده را نیز شامل می‌شود.

فرآیند ثبت تقاضای شرکت در "مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر" از طریق سایت جشنواره صورت می‌گیرد. اما پیش از آن ضروری است متقاضیان لوح‌های فشرده حاوی آثار خود را با فرمت jpg با کیفیت ۳۰۰ dpi در اندازه ۵۰ × ۷۵ از طریق پست یا به صورت حضوری به دبیرخانه ارائه و کد رهگیری دریافت کنند. با درج کد رهگیری در سایت جشنواره سایر مراحل ثبت تقاضا انجام می‌شود. ضروری است مشخصات و شماره تماس بر روی لوح فشرده درج شود.

این بخش به مدیریت مهدی آشنا در سی‌ و نهمین جشنواره تئاتر فجر برگزار خواهد شد.

سی‌ و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه در سال جاری برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید