سه شنبه, 22 اسفند 1396 03:30

نمایش «دیور» کار دیگری از گروه مونو/شورایی + همراه با تماشاگر مسیر نمایش را طی می کنیم.

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما – "من دکتر مهرداد کیان دوشنبه 14 اسفند 96 تو اتاق خواب خونه ی خودم به قتل رسیدم."این دیالوگی است که از زبان «فرید قبادی» بازیگرگزیده کار سینما و تئاتر از نمایش "دیور" می شنوید. بازیگری که در جشنواره فیلم فجر، حضورش را در شعله ور حمید نعمت اله دیدیم. کسی که سال گذشته به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره تئاتر فجر معرفی شده وبازیگر برگزیده جشن بازیگر تئاتر سال نیز هست.

«دیور» به نویسندگی «هاله مشتاقی نیا» نمایشنامه نویس جوان ، خوش فکرو دارنده جوایز متعددی است که می توان همیشه به قلم او اعتماد کرد .
نمایش دیور کار دیگری است از گروه مونو /شورایی. مونو/شورایی سبکی است که «آریان رضائی» چندین سال است به طور مستمر دراین شیوه اجرایی یعنی نظریات آگوستو بوال در ایران کار و تحقیق می کند. در این نوع اجرا در حقیقت تماشاگران نیز به نوعی بازیگر کار محسوب می شوند و روی نمایش تاثیر می گذارند.آریان رضایی سرپرست ، ایده پرداز و اجرا گردان «دیور» محسوب می شود.
طراح صحنه ، نور و لباس این نمایش منوچهر شجاع و طراحی تصاویر گرافیکی و ویدئویی نیزبه عهده رضا موسوی است.
این نمایش به شیوه‌ی تعاملی و با مشارکت تماشاگران و به صورت سه سویه اجرا خواهد شد. در این شیوه و در صحنه‌هایی از نمایش تماشاگران با بازیگران هم‌بازی خواهند شد.
تذکر: به خاطر شیوه‌ی اجرایی متفاوت و استفاده از تکنولوژی سالن اجرای این نمایش مجهز به اینترنت است. بنابراین پیشنهاد می‌شود تماشاگران محترم در صورت امکان برنامه اینستاگرام را بر روی گوشی‌های خود نصب نمایند.
دیور: تئاترشهر - سالن سایه
از هفتم تا سی و یکم فروردین 1397
ساعت 19:30
مدت : یک ساعت و 30 دقیقه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید