شنبه, 10 تیر 1402 15:07

پرفورمنس «تهمورس پورناظری» به دلیل صادر نشدن مجوز خوانندگی «سحر محمدی» لغو شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پرفورمنس «تهمورس پورناظری» به دلیل صادر نشدن مجوز خوانندگی «سحر محمدی» لغو شد پرفورمنس «تهمورس پورناظری» به دلیل صادر نشدن مجوز خوانندگی «سحر محمدی» لغو شد

سی و یک نما - پرفورمنس «باز آمدم» اثر تهمورس پورناظری که قرار بود این هفته در تهران روی صحنه برود، به دلیل صادر نشدن مجوز «سحر محمدی» یکی از خوانندگان گروه، به خواسته‌ی تهمورس پورناظری و گروهش لغو شد.

وی در صفحه ی شخصی اش نوشت:

«زمانی به صحنه باز می‌گردم که همه اعضای گروه بر روی صحنه باشند.»

سحر محمدی نیز در واکنش به تصمیم مورناظری و گروه نوشت:

«با قلبی لبریز از اندوه، همچون کسی که عزیز از دست میدهد امیدوارم کمر صاف کنم. از حمایت‌های بی دریغ تهمورث پورناظری و تیم محترم‌شان ممنونم که صبورانه بر پای اعتقاد خود ایستادند».

سحر محمدی ۱۰ آبان سال ۱۳۶۷ در تهران متولد شد. او فراگیری آواز ایرانی را نزد «افسانه رثایی» آغاز کرد و در در ادامه از آموزش‌های «مهدی فلاح»، «حمیدرضا نوربخش» و «محمد معتمدی» بهره برد. وی همچنین نوازندگی «تار» و «سه‌تار» را نزد «ارشد طهماسبی»، «محمدرضا لطفی»، «مسعود شعاری» و «سپهر لاجوردی» آموخت و سپس در سال ۱۳۹۲ به عنوان همخوان در تیتراژ پایانی سریال پرده نشین.(به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی) حضور داشت.

او از اعضای «گروه ماه بانو» به سرپرستی «مجید درخشانی» است و در ترانه‌های این گروه از جمله «ما را بس»، «گلرخ» و «جان عاشق»، از جمله خوانندگان اصلی است. او در ابتدا با پروژهٔ «هیچ سخنی نیست» با همکاری «علی قمصری» به شهرت رسید. در ۱۹ مرداد ۱۳۹۳، اعلام شد که او قصد ضبط کردن یک آلبوم جدید به همراه «پیمان خازنی» را دارد و در این باره اظهار داشت که «این اثر با فرم ارکسترال و با اشعاری از محمدرضا شفیعی کدکنی، هوشنگ ابتهاج، حسین منزوی، رهی معیری و پژمان بختیاری قسمت عمده‌ای از ضبط خود را پشت سر گذاشته‌است و به زودی وارد مرحلهٔ نشر خواهد شد».

وی همچنین با گروه موسیقی «هزار آواز» نیز همکاری داشته‌است. او از جمله تک‌خوانان زن ایرانی است که در ایران فعالیت دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید