دوشنبه, 15 دی 1399 13:18

یک بخش به جشنواره تئاتر فجر اضافه شد/ انتشار فراخوان بخش ویژه هنر بدن و حرکت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
یک بخش به جشنواره تئاتر فجر اضافه شد/ انتشار فراخوان بخش ویژه هنر بدن و حرکت یک بخش به جشنواره تئاتر فجر اضافه شد/ انتشار فراخوان بخش ویژه هنر بدن و حرکت

سی و یک نما - فراخوان بخش هنر بدن و حرکت (فیزیکال-تئاتر) به عنوان یک بخش ویژه از سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر منتشر شد.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، بخش هنر بدن و حرکت(فیزیکال-تئاتر) با مدیریت یاسر خاسب به سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر اضافه شد.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با هدف توجه به گونه‌های مختلف اجرایی تئاتر و با توجه به گسترش اقبال جوانان خلاق عرصه هنر نمایش به شیوه‌های نوین اجرایی مبتنی بر هنر بدن و حرکت با مشارکت مجموعه فرهنگی آوای خلیج فارس و حمایت معاونت فرهنگی-اجتماعی منطقه آزاد کیش بخش ویژه «هنر بدن و حرکت» را برگزار می‌کند.

این بخش که به صورت مجزا همزمان با جشنواره سی و نهم در جزیره کیش برگزار خواهد شد، طی فراخوانی در دو بخش تک نفره(سولو) و دو نفره(دوئت) از متقاضیان دعوت به ثبت نام کرد.

هنرمندان علاقه‌مند به حضور در این بخش می‌توانند فایل تصویری اجرای خود را تا 25 دی 99 به همراه مشخصات کامل به نشانی الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کرده یا به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه 11 تا 21 بهمن 99 برگزار می‌شود. نشانی سایت جشنواره www.fitf.ir است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید