دوشنبه, 22 خرداد 1396 18:32

یک هفته تعطیلی سه خواهر به مناسبت شب های قدر / حسن معجونی یک هفته مهمان نمایش خود خواهد شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
یک هفته تعطیلی سه خواهر به مناسبت شب های قدر / حسن معجونی یک هفته مهمان نمایش خود خواهد شد یک هفته تعطیلی سه خواهر به مناسبت شب های قدر / حسن معجونی یک هفته مهمان صحنه نمایش خود خواهد شد

سی و یک نما - نمایش «سه خواهر» به کارگردانی محمد حسن معجونی، به مناسبت ایام عزاداری متوقف شد و از تاریخ 28 خرداد دوباره روی صحنه خواهد رفت.


سام بهشتی مشاور رسانه‌ای این پروژه در اینباره گفت: نمایش «سه خواهر» تازه‌ترین اثر محمد حسن معجونی کارگردان تئاتر کشور است که از تاریخ 17 خرداد در تماشاخانه «پالیز» روی صحنه رفته اما اجرای این نمایش به دلیل فرا رسیدن شب‌های قدر به مدت یک هفته متوقف خواهد شد و از تاریخ 28 خرداد دوباره روی صحنه خواهد رفت.ضمن اینکه پیش خرید بلیت‌های این اثر نمایشی برای هفته آینده در سایت‌های اینترنتی آغاز شده و علاقه مندان به هنرهای نمایشی با مراجعه به سایت مرتبط، می‌توانند بلیت‌های نمایش «سه خواهر» را خریداری کنند، همچنین امکان خرید حضوری بلیت برای مخاطبان، از گیشه تماشاخانه موجود است.

بنا بر این گزارش به دلیل سفر محمد عاقبتی بازیگر این اثر نمایشی، محمد حسن معجونی به مدت یک هفته از تاریخ 28 خرداد به جای او روی صحنه خواهد رفت و شخص کارگردان ایفاگر یکی از نقش‌های نمایشنامه معروف آنتوان چخوف خواهد بود.

بازیگرانی که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند از چهره های مطرح در حوزه تئاتر هستند و تعدادی از آن‌ها از میان جوانان شناخته شده تئاتری برگزیده شدند.

«سه خواهر» آخرین اثر نمایشی گروه تئاتر لیو محسوب می‌شود که هر شب در ساعت 21:30 در تماشاخانه پالیز روی صحنه می‌رود.

حسین امیدی، فریبا جدیکار، سعید چنگیزیان، حسین حسینیان، آناهیتا درگاهی، پوریا رحیمی سام، فراز سرابی، میلاد شجره، آوا شریفی، محمد عاقبتی، به‌آفرید غفاریان، فرزانه میدانی، محمدحسن معجونی، سیاوش البخشی نائینی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید