جمعه, 14 شهریور 1393 14:45

10 اثر برای شرکت در جشنواره تئاتر خیابانی انتخاب شد / معرفی داوران بخش عکس جشنواره

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما- هیات بازبینی بخش تئاتر خیابانی سومین جشنواره تئاتر شهر با ارزیابی آثار این بخش، ده اثر را برای شرکت در جشنواره انتخاب و معرفی کرد.

هیات بازبین بخش تئاتر خیابانی متشکل از مجید امرایی ، حسین پرستار و کاوه مهدوی با ارزیابی 34 تئاتر خیابانی راه یافته به این بخش ، 10 نمایش را برای اجرا در سومین جشنواره تئاتر شهر برگزیدند.

نمایش‌های برگزیده به شرح زیر معرفی شده‌اند:

«یک لحظه» نوشته و کار احمد صمیمی «جعبه جادو» نوشته و کار مجتبی دربندی «میرنوروزی» نوشته فاطمه عرب کرمانی به کارگردانی محمود اکبر شاهی «فارغ التحصیل بدشانس» نوشته و کار محمد هادی عطایی «وندال‌ها» نوشته اصغر ابوسی کارگردان مرجان نعمتی «یه چیزی شبیه زندگی» نوشته و کار احسان فلاحیان «شکلات تلخ» نوشته و کار فرامرز قلیچ‌خانی «کشف جدید» نوشته و کار مسعود مهرابی «ساختمان شماره 12» نوشته و کار مرتضی وکیلیان «تا باد چنین بادا» نوشته امیرحسین شفیعی کارگردان رستا رضوی

سومین جشنواره تئاتر شهر توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با دبیری شهرام کرمی از تاریخ 10 تا 18 مهرماه در فرهنگسراهای شهر تهران برگزار می‌شود.

بخش عکس جشنواره تئاترشهر که برای اولین بار در این جشنواره برگزار می شود با داوری فرهاد آئیش بازیگر و کارگردان، حمید جبلی عکاس، بازیگر ، نویسنده و کارگردان تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران و رضا معطریان عکاس تئاتر کشور برگزار می شود.

بخش عکس جشنواره تا 20 شهریور ماه 93 پذیرای آثار عکاسان تئاتر خواهد بود.

در بخش عکس تصاویر باید در محدوده زمانی سال 1392 و نيمه اول 1393 گرفته شده باشد. هر هنرمند می تواند آثار خود را به صورت تک عکس و یا مجموعه 2 تا 5 عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

طبق فراخوان عکس ها باید با وضوح dpi300 روی لوح فشرده و عکس های چاپ شده در ابعاد cm 20*30 به همراه مدارک عمومی عکاس ارائه شوند. در این بخش عکس های تمرین پذیرفته نمی شود.

آثار برگزیده بخش پوستر و عکس همزمان با برگزاری جشنواره به نمایش در خواهند آمد متقاضیان شرکت در این دو بخش می توانند آثار خود را به آدرس دبیرخانه سومین جشنواره تئاتر شهر واقع در بلوار کشاورز، نبش خیابان شهید دائمی، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مدیریت هنرهای نمایشی ارسال کنند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید