سه شنبه, 28 دی 1395 17:40

ابوالحسن داودی کارگردان فیلم رخ دیوانه مهمان برنامه سینما دو می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ابوالحسن داودی کارگردان فیلم رخ دیوانه مهمان برنامه سینما دو می‌شود ابوالحسن داودی کارگردان فیلم رخ دیوانه مهمان برنامه سینما دو می‌شود

سی و یک نما- هشتمین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه 30 دی ماه ساعت ۲۳:۳۰ با نگاهی به آثار سینمایی ابوالحسن داودی فیلمساز کشورمان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. 

 

 

به گزارش سی و یک نما، در این برنامه ابوالحسن داوودی فیلمساز، جواد طوسی منتقد سینمایی و محمد خزاعی مجری، کارشناس برنامه در کنار افشین داورپناه؛ جامعه شناس و محمود ناظری فیلمساز جوان کشورمان حاضر می‌شوند تا پیرامون ساخته‌های فیلمساز حاضر به بحث و تبادل نظر بپردازند.

ابوالحسن داودی، بیش از 10 فیلم سینمایی را طی سه دهه کارگردانی کرده که آخرین ساخته او «رخ دیوانه» است. همچنین بیتا منصوری؛ تهیه‌‌کننده سینما و سروش صحت؛ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون مهمان بخش قاب ملاقات این برنامه خواهند بود.

«سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان مطرح سینمای ایران و یک بازیگر به همراه یک کارشناس و صاحب نظر غالبا جامعه شناس است که پیرامون یکی از آثار اجتماعی کارگردان مدعو در حضور علاقه‌مندان و دانشجویان سینما و تئاتر کشور به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

گزارش های موضوعی و مردمی، قاب ملاقات؛ گفت‌وگو با بازیگران و یکی از اعضای اصناف سینمای ایران، گزارش فیلم و ... از جمله بخش‌های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.

برنامه «سینما دو» به تهیه‌کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی در گروه نهادهای اجتماعی شبکه دو تهیه شده و از عوامل دست اندرکار آن می‌توان به نویسندگان برنامه: زهرا غزنویان و حامد جلیلوند، طراح دکور: مجید میر فخرایی، موسیقی متن: بهزاد عبدی و مدیرتولید و مجری طرح: پیمانه طهماسبی اشاره کرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید