جمعه, 28 آذر 1399 17:53

احمدی گزارشگر بازی پرسپولیس-اولسان از شبکه ۳ شد/ فردوسی پور گزارشگر AFC

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
احمدی گزارشگر بازی پرسپولیس-اولسان از شبکه ۳ شد/ فردوسی پور گزارشگر AFC احمدی گزارشگر بازی پرسپولیس-اولسان از شبکه ۳ شد/ فردوسی پور گزارشگر AFC

سی و یک نما - محمدرضا احمدی به عنوان گزارشگر شبکه سه در دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره‌جنوبی انتخاب شد. در این میان عادل فردوسی پور هم برای گزارش دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا از طریق اینستاگرام، تهران را به مقصد دوحه ترک کرد.

به گزارش سی و یک نما، محمدرضا احمدی به عنوان گزارشگر دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره‌جنوبی انتخاب شده است.

این مسابقه روز شنبه ۲۸ آذر ماه ساعت ۱۵ و ۳۰ در قطر برگزار و از شبکه سه سیما روی آنتن خواهد رفت.

دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره‌جنوبی در قالب برنامه «فوتبال برتر» به تهیه کنندگی مهدی هاشمی پخش خواهد شد.

همچنین عادل فردوسی پور برای گزارش دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا از طریق اینستاگرام، تهران را به مقصد دوحه ترک کرد.

این گزارشگر فوتبال ایرانی به دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) و برای گزارش بازی فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که از اینستاگرام رسمی AFC به صورت زنده پخش خواهد شد، به قطر رفته و هم اینک به این کشور رسیده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا می خواهد از گزارش فردوسی پور برای بازپخش مسابقه یا انتشار بخش هایی از آن در صفحات فارسی خود استفاده کند.

فینال لیگ قهرمانان آسیا در این فصل روز شنبه ۲۹ آذر ماه بین دو تیم فوتبال پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره‌جنوبی در دوحه قطر برگزار شود.

اینستاگرام بخش فارسی کنفدراسیون فوتبال آسیا به نشانی theafchub_ir قابل دسترسی است و هم اکنون اطلاع رسانی درباره پخش فینال لیگ قهرمانان آسیا به صورت لایو در این صفحه مشاهده می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید