دوشنبه, 25 ارديبهشت 1402 13:19

ادامه سریال "شبکه مخفی زنان" به زودی پخش می‌شود / ماجرا چه بود؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ادامه سریال "شبکه مخفی زنان" به زودی پخش می‌شود / ماجرا چه بود؟ ادامه سریال "شبکه مخفی زنان" به زودی پخش می‌شود / ماجرا چه بود؟

سی و یک نما - با توجه به تمام شدن مراحل بازبینی سریال کمدی «شبکه مخفی زنان» توسط ساترا، این سریال به زودی پخش خود را از سر می‌گیرد.

پخش سریال کمدی « شبکه مخفی زنان » به کارگردانی افشین هاشمی از تاریخ دوم دی ماه ۱۴۰۱ و با انتشار قسمت بیستم متوقف شد که این توقف با حواشی از جمله موضوع و محوریت زن و به چالش کشیدن حقوق وی در جامعه ایرانی در قالب طنز و نیز حضور برخی از بازیگران در این سریال رو به رو بود تا جایی که شایعه توقیف آن در رسانه‌ها مطرح شد .

اما در همان زمان، محمد صادق افراسیابی معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا توقیف این سریال را از اساس تکذیب و اعلام کرد:

«هیچ مشکل جدی برای پخش سریال «شبکه مخفی زنان» وجود ندارد و مواردی که مطرح است، حتما با تعامل با پلتفرم و گفت‌وگو حل خواهد شد.»

و اما ماجرا چه بود؟

مجوز پخش سریال "شبکه مخفی زنان" به شکل قسمت به قسمت داده می‌شد. با توجه به حساسیت‌هایی فرامتنی که پیرامون این سریال ایجاد شده بود، ساترا به تهیه‌کننده و پلتفرم پخش کننده اعلام کرد دیگر به شکل قسمتی به این سریال مجوز نمی‌دهد و می بایست تمام قسمت‌های باقی مانده به شکل یکجا ارائه و مورد بازبینی قرار بگیرد.

با توجه به شرایطی که ساترا اعلام کرده بود، باید سریال به شکل کامل آماده پخش می‌شد، از آنجاییکه مراحل فنی و پس تولید قسمت‌های باقی مانده زمان‌بر بود، آماده سازی این قسمت‌ها به طول انجامید. در حال حاضر مراحل فنی قسمت‌های بیست و یکم تا بیست و هشتم به پایان رسیده و به زودی با آماده شدن دو قسمت‌پایانی، سریال جهت دریافت مجوز نمایش به ساترا ارائه خواهد شد.

شبکه مخفی زنان داستان میرزامحمود زنبورک‌چی، رئیس اداره سجل احوال (ثبت احوال) است که چهار همسر اختیار کرده. این چهار زن، هر کدام فکر می‌کنند میرزا تنها دو همسر دارد و یک هوو بیشتر ندارند!! میرزا که هفت دختر از سه همسرش دارد و همسر چهارمش باردار است، برای ازدیاد نسل و داشتن فرزند پسر چهار بار ازدواج کرده. او در این اوضاع و احوال توسط مدبرالملک (معاونت وزارت معارف) برای تشکیل کانون بانوان دعوت به همکاری می‌شود. مسئول این کانون، دلبرجان تاجرباشی، بانویی تحصیل‌کرده و فرنگ‌رفته است که میرزا یک دل نه صد دل عاشق او می‌شود…

این سریال براساس فیلمنامه‌ای از محمد رحمانیان ساخته شده است.

بازیگران آن عبارتند از: لیلا حاتمی ، سیامک انصاری، شبنم مقدمی، مهدی هاشمی، باران کوثری، حمید فرخ نژاد، شقایق دهقان، مونا فرجاد، امیر حسین رستمی و…

تاکنون ۲۰ قسمت از سریال شبکه مخقی زنان پخش شده و ۱۰ قسمت پایانی آن باقی مانده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید