یکشنبه, 29 آذر 1394 13:41

از هفته آینده سریال "در حاشیه 2" مهران مدیری روی آنتن می‌رود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
از هفته آینده سریال "در حاشیه 2" مهران مدیری روی آنتن می‌رود از هفته آینده سریال "در حاشیه 2" مهران مدیری روی آنتن می‌رود

سی و یک نما- پخش مجموعه‌ طنز ˝در حاشیه 2˝ به کارگردانی مهران مدیری از هفته‌ آینده شروع می‌شود، در هفته پیش رو تصویربرداری این سریال به پایان می‌رسد.

به گزارش سی و یک نما به نقل از ایسنا، تصویربرداری "در حاشیه" تا یک هفته‌ دیگر به پایان می‌رسد و این مجموعه از هفته‌ آینده شنبه (پنجم دی ماه) به روی آنتن می‌رود.

زندانیان مجموعه "در حاشیه" بیش از 40 نفر هستند که در نقش‌های متفاوت اعم از زندانی و نگهبان زندان ایفای نقش می‌کنند. این بازیگران از میان هنرمندان تلویزیون، سینما و تئاتر انتخاب شده‌اند.

بازی شخصیت‌های اصلی این مجموعه از جمله مهران غفوریان، جواد رضویان و نصرالله رادش به پایان رسیده است و در حال حاضر سیامک انصاری و نیما فلاح جلوی دوربین هستند.

لوکیشن سریال "در حاشیه 2" که همان لوکیشن قبلی بیمارستان "در حاشیه" است، پس از تغییرات اساسی به یک اردوگاه واقعی تبدیل شد. این اردوگاه شامل بخش‌های مختلف از جمله کارگاه برای فعالیت زندانیان، اتاق رییس اردوگاه، اتاق ملاقات زندانیان با خانواده‌هایشان، تلفنخانه، باشگاه ورزشی، سلول‌های انفرادی، اتاق‌های زندانیان (شامل اتاق‌های چهار نفره، هشت نفره و 16 نفره)، اتاق بازجویی، سالن غذاخوری، بهداری و همچنین حیاط هواخوری اردوگاه است.

فاز دوم مجموعه طنز "در حاشیه" به کارگردانی مهران مدیری اوایل مهر 94 کلید خورد.

در فاز اول سریال "در حاشیه" هومن صحرایی مأمور می‌شود یک مرکز درمانی تعطیل‌شده را راه‌اندازی کند اما در این مسیر با سهراب کاشف، بهروز عشقی، کنگر زهتاب و سیروس تکراری که همگی سابقه کلاهبرداری دارند همراه می‌شود. داستان این سریال با دستگیری این افراد به اتمام می‌رسد.

فاز دوم سریال در یک اردوگاه می‌گذرد. در این اردوگاه افرادی که در فاز اول به تخلفات در حوزه پزشکی پرداخته بودند، دوران محکومیتشان را بین زندانیان سابقه‌دار می‌گذرانند و در طول آن درگیر ماجراهایی می‌شوند.

فهرست به‌روز شده اسامی بازیگران مجموعه "در حاشیه" به شرح زیر است:

بازیگران اصلی: سیامک انصاری، جواد رضویان، مهران غفوریان، نصر‌الله رادش، نیما فلاح، رامین ناصر نصیر، علی اوجی

سایر بازیگران به ترتیب حروف الفبا: امیرحسین اقبال‌آذر، محمدرضا بابازاده، چیا بابامیری، مهدی بیگی، عباس پرنیانی، هادی پیوند، امیر جنانی، امیرمحمد حاجی‌زاده، حامد خان بابایی، مهدی دانایی مقدم، محسن دلیخون، هومن رمضانی، مهدی ساسانی، فرزاد سروی، پیام سلیمانی، حمید سلیمانی، آرمین شیرگیر، محمدرضا صدوقی‌پور، احد صادق بیله سوار، مهدی صفری، مهدی عظیمی، سعید علی‌پور، علی غلامی، بهادر فاضل، مهبد قناعت پیشه، محمد کارآزاد، امیر کریمی علویجه، بابک کمانگیر، محمد گل محمدی، حسین لعل، کیارش محسن سجادی، مهدی مرادی، رضا محرابی، سید صالح موسوی، میرمحمد موسوی، محمد مولودی، عباس نایی، علی نعیمی، امیر نگارش، سینا نور محمد، علی ولیانی.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید