یکشنبه, 03 مرداد 1395 13:48

اشک های فرهاد ظریف در دورهمی همه را متاثر کرد / با تو هستیم قهرمان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اشک های فرهاد ظریف در دورهمی همه را متاثر کرد / با تو هستیم قهرمان اشک های فرهاد ظریف در دورهمی همه را متاثر کرد / با تو هستیم قهرمان

سی و یک نما – کنار گذاشته شدن "فرهاد ظریف" از سوی سرمربی تیم ملی والیبال برای حضور در بازی‌های المپیک ریو برزیل خبری بود که هیچکس را راضی نمی کرد اما تنها موردی که موجب میشد تا حدودی به این سر مربی حق داد ، نه به دلیل عدم شایستگی ظریف به عنوان یک بازیکن تاثیر گذار بلکه به دلیل مشکلات شخصی بود که فضای روحی و روانی اورا تحت تاثیر قرارمی داد. حقیقت غیر قابل انکار توفیق حضور ایران در المپیک اخیرآنقدر مهم و جدی است که می تواند یک سرمربی را وادار کند تا بی رحم شود اما این موجب نخواهد شد تا افسوس نخوریم که ای کاش راهی بود تا اشک های "فرهاد ظریف" موثر در درخشش سالهای اخیر والیبال را نمی دیدیم.

او در برنامه شنبه شب "دورهمی" در گفت‌وگویی جنجالی همراه با مدیری درباره این مسئله به صحبت پرداخت. ظریف به مشکلات خانوادگی‌اش که به زندگی حرفه‌اش بسیار لطمه زده و ازمشکلاتی که در طی چند ماه اخیر برایش اتفاق افتاده گفت وبه جدائی از همسرش اشاره کرد و به دخترش "ترمه" که از شغل پدر بیزار است چرا که باعث شده تا کمتر با او باشد.

ظریف گفت که بعد از کنارگذاشته شدن از تیم ملی والیبال راهی المپیک ریو دیگر هیچ آرزوئی ندارد که به آن فکر کند. البته به جز بودن در کنار "ترمه" و تلاش برای خوشبختی او.

این برنامه همه را متاثر کرد و همه آرزو کردیم که هرگز اشک هیچ قهرمانی را نبینیم بخصوص در چهره ی دوست داشتنی فرهاد ظریف.ما با تو هستیم ..."قهرمان" و زندگی ادامه دارد.باز هم فرصت هست.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید