شنبه, 11 آذر 1396 03:30

اولین برنامه ی «مهران مدیری» بدون حضور« سیامک انصاری» پس از دو دهه / «دورهمی» با تیم جدید می آید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اولین برنامه ی «مهران مدیری» بدون حضور« سیامک انصاری» پس از دو دهه / «دورهمی» با تیم جدید می آید اولین برنامه ی «مهران مدیری» بدون حضور« سیامک انصاری» پس از دو دهه / «دورهمی» با تیم جدید می آید

سی و یک نما - ضبط سری جدید برنامه‌ «دورهمی» مهران مدیری از این هفته با تیم جدید ، در لوکیشن متفاوت شروع می‌ شود.در این فصل از برنامه دورهمی "سیامک انصاری" غایب اصلی محسوب می شود ، در حالیه که در دو دهه اخیر هیچ پروژه ای از مهران مدیری بدون حضور وی نبوده است.

به گزارش ایسنا، موضوعات اجتماعی و نوع نگاه و زاویه دید به محورهای مورد بحث در برنامه، در سری جدید متفاوت خواهد بود.

همچنین آیتم‌های جدیدی قرار است به «دورهمی» اضافه شود، اما به طور کلی برنامه با همان محوریت اجرای مهران مدیری پخش خواهد شد.

سروش جمشیدی تنها بازیگری است که در سری جدید «دورهمی» حضور خواهد داشت و سیامک انصاری و مه‌ لقا باقری در سری جدید حضور ندارند.

تولید فصل جدید «دورهمی» از این هفته آغاز می‌شود و پس از ضبط چندین قسمت، روانه آنتن خواهد شد. از تغییرات اساسی «دورهمی» در سری جدید، تغییر دکور و لوکیشن این مجموعه است.
فصل سوم «دورهمی» برای پخش در نوروز ۹۶ تدارک دیده شده بود و برغم انتشار خبرهایی درباره‌ی منتفی شدن ساخت سری چهارم، مسوولان صداوسیما با مهران مدیری برای ساخت سری جدید به توافق رسیدند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید