شنبه, 28 خرداد 1401 23:53

برنامه «طبیب» تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود / ادعای عجیب مهمان برنامه در مورد یکی از عوامل ابتلا به آرتروز

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برنامه «طبیب» تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود / ادعای عجیب مهمان برنامه در مورد یکی از عوامل ابتلا به آرتروز برنامه «طبیب» تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود / ادعای عجیب مهمان برنامه در مورد یکی از عوامل ابتلا به آرتروز

سی و یک نما - معاونت سیما در پى ضعف مفرط برنامه طبیب شبکه سه در رعایت استانداردهای برنامه تخصصی زنده، برنامه «طبیب» را متوقف کرد.

معاونت سیما در پى ضعف مفرط برنامه طبیب شبکه سه در رعایت استانداردهای برنامه تخصصی زنده، به استحضار مردم شریف ایران مى رساند؛ متاسفانه در برنامه امروز طبیب شبکه سه، از سوى مهمان ادعایى عجیب و غیر علمی مطرح شد که به درستی موجب تعجب و تذکر و اعتراض جمعی از استادان مومن و متعهد کشور به این ادعای غیر علمی و جریحه دار شدن احساسات پاک مخاطبان مومن و فهیم گردید.

متاسفانه مجرى برنامه نیز على رغم داشتن تجربه کافى، نتوانست به موقع در واکنش به این ادعاى عجیب، از مهمان برنامه مستنداتى براى این اظهار نظر درخواست کند و اظهارات غیر مستند میهمان را تصحیح کند.

 معاونت سیما در پى این اتفاق غیر قابل توجیه در آنتن زنده، ضمن عذرخواهى از عموم مخاطبان، پخش برنامه طبیب را به دلیل ضعف و قصور دست اندرکاران برنامه تا اطلاع ثانوى با هدف اصلاح رویه هاى خلاف ضوابط متوقف مى کند.

در ادامه این مطلب معاونت سیما آمده است: «برنامه طبیب در آینده نزدیک و پس از اطمینان از رعایت استانداردهای ضروری برنامه‌های زنده و تخصصی، پخش خود را از سر خواهد گرفت.»

گفتنی است این مهمان برنامه، یکی از عوارض ابتلا به آرتروز را نماز خواندن عنوان کرد‌.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید