دوشنبه, 27 اسفند 1397 22:22

به بهانه ممانعت از پخش آخرین برنامه "نود"در سال۹۷/ فرض کنیم فردوسی پور از ایران برود!

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
به بهانه ممانعت از پخش آخرین برنامه "نود"در سال۹۷/ فرض کنیم فردوسی پور از ایران برود! به بهانه ممانعت از پخش آخرین برنامه "نود"در سال۹۷/ فرض کنیم فردوسی پور از ایران برود!
سی و یک نما _فرض کنیم که عادل فردوسی پور از ایران برود و در رسانه یا شبکه ای فارسی زبان در خارج از کشور فعالیت کند که...
 
فرش قرمز آن،  سالهاست برای او پهن است و مسلما چنین تصمیمی در ذات او نبوده و نیست 
صرفا به عنوان یک تلنگر داریم  هذیان  می گوییم و بس...
اما ...
 
رفتن چنین نخبه ای به معنای واقعی فرار مغزها محسوب می شود
فراری که حتی کیهان هم نمی تواند برای آن تیتر ناجور بزند
فردوسی پور...
 
ورزشی نویس گوگولی روزنامه اصلاحات نیست که  یک دفعه گزارشگر سیاسی فلان شبکه فارسی زبان شود!!!
 
فردوسی پور حتی به گفته ی خودشصرفا فقط ؛  فرزند تلویزیون هم نیست
عادل فردوسی پور فرزند و افتخارملت ایران است 
و درد این روزهای ما؛  دردی گرانتر ازآجیل شب عید
 
فردوسی پور برای آخرین دوشنبه سال برنامه ی ویژه ای تدارک دیده بود که از پخش آن ممانعت شد و قرار است به جای آن یک فیلم سینمایی اکشن از چشم بادامی ها ببینیم!!.
وی در گفتگویی اختصاصی با خبرگزاری ایرنا چنین می گوید:
اختصاصی ایرنا/فردوسی پور: اجازه پخش برنامه 90 را ندادند
تهران- ایرنا- «عادل فردوسی پور» تهیه‌کننده و مجری برنامه 90 با اعلام اینکه برای امشب اجازه پخش این برنامه را نداده اند، گفت: بنا به دستور مدیر شبکه سوم سیما، برنامه 90 از جدول پخش برنامه های شبکه سوم حذف شد.
عادل فردوسی‌پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با بیان این مطلب، افزود: برنامه امشب 90 به آیتم های نوروزی و‌ گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت. تیم برنامه ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم ها بودیم اما امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه 90 از جدول پخش برنامه های شبکه خارج شد.
وی افزود: در شرایطی که تنها چند روز از انتخاب برنامه 90 به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.
** فرزندم را با پست و مقام معاوضه نمی کنم
فردوسی پور در تکمیل مصاحبه شب گذشته خود با خبرگزاری ایرنا و در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش را می پذیرید؟ نیز تاکید کرد: خیر. این پیشنهاد را رد کرده ام. 
این گزارشگر فوتبال خاطرنشان کرد: برنامه 90 فرزند من است و حاصل زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی صدها نفر که خالصانه برای رسیدنش به جایگاه امروز تلاش کرده اند. ممکن نیست آدم فرزندش را با پست و مقام معاوضه کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید