یکشنبه, 08 بهمن 1402 14:06

به وقت برمودا با کامران نجف‌زاده / چالش معاشرت با کمی احتیاط

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
به وقت برمودا با کامران نجف‌زاده / چالش معاشرت با کمی احتیاط به وقت برمودا با کامران نجف‌زاده / چالش معاشرت با کمی احتیاط سی و یک نما

سی و یک نما - روز گذشته اعلام شد که بودجه‌ی تلویزیون سه برابر شد و طبیعی است که باید هم این انفاق می‌افتاد. همه‌ی زنگ خطرها به صدا درآمده بود. ولی‌نعمت تلویزیون هم که مردمند و ای کاش درآمد مردم هم سه برابر می‌شد.

مدت هاست که به جز برنامه‌های ورزشی، تلویزیون آنتی نداشت. اوج رکود سریال‌‌های تلویزیونی که اگر سرزمین مادری کمال تبریزی هم جانی به آن بخشید، تولیدش به سالها پیش بر‌می‌گردد و ای کاش در زمان خود پخش شده بود.

حتی شبکه نسیم که از پررونق‌ترین شبکه‌های تلویزیون بود هم بی دورهمی و خندوانه داشت به دست فراموشی سپرده میشد.

مدیران باید چاره‌ای می‌اندیشیدند. این رسانه‌ی ملی دیگر نیاز به اکسیژن نداشت، باید احیا می‌شد. کلا نفس نمی‌کشید. از قانع کردن عوامل سریال پایتخت تا اجرای محمدرضا گلزار و بازگشت خانم‌های مجری این بار با کت و دامان و روسری‌های بزند بِربِری و فِندی و گوچی... و البته جناب‌خانی که بی رامبد جوان موفق نبود.

در این میان؛ برگ برنده‌ای به نام کامران نجف‌زاده که دیگر در نیویورک کارایی چندانی نداشت و میشد دوباره به خانه اصلی خودش برگردد و موثر باشد فکر هوشمتدانه‌ای بود.

کامران نجف‌زاده با هر تغییر ظاهری که حریم خصوصی اوست و مسلم حق انتخاب او، کامران نجف‌ زاده است. باهوش، خوش فکر و حرفه‌ای. و معمولا کسی که خبرنگار خوبی است می‌تواند مجری خوبی هم برای یک برنامه  گفتگو محور باشد و در برنامه‌ی برمودا دقیقا چنین اتفاقی افتاده است. البته جسارتی که از او در گزارش و خبر می‌دیدیم، در اجرای برمودا کمرنگ‌تر است که لابد به معذوریت ‌های برنامه بر‌می‌گردد.

برنامه برمودا را فواد صفاریان‌پور کارگردانی می‌کند. او و محمدرضا شهیدی فر از بهترین برنامه‌سازان تلویزیونی هستند که هر چقدر هم سعی می‌شود تا از میدان خارجشان کنند، باز هم در اتاق فکر و مصلحت رسانه ملی به این نتیجه می‌رسند که آنها و امثال آنها سرمایه‌هایی هستند که نباید از دست داد.

حال به نظر می‌رسد برنامه برمودا بتواند مخاطبین خاصی را به خود جلب کند.

برنامه برمودا سه روز اول هفته ساعت ۲۰ روی آنتن  شبکه نسیم می‌رود. مایل بودید تماشا کنید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید