سه شنبه, 14 شهریور 1396 04:30

بیژن بیرنگ به "چشم شب روشن" پیوست/ خالق "خانه سبز" و "همسران" به تلویزیون بازمی‌گردد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 
سی و یک نما_ بیژن بیرنگ نویسنده و کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون با اجرای بخش «زندگی» از هفته پیش رو به جمع مجری کارشناسان «چشم شب روشن» می‌پیوندد.
 
امیر قمیشی تهیه‌کننده «چشم شب روشن» با اعلام این خبر افزود: بدون تردید خالق و نویسنده قصه‌های ماندگاری از زندگی انسان‌ها در قالب مجموعه‌های تلویزیونی محبوب و تاثیرگذاری چون «خانه سبز» یا «همسران» همانطور که پیش از این هم در برنامه «باز هم زندگی» شبکه چهار نشان داده به راحتی می‌تواند بهترین روایتگر مسائل پیرامون زندگی امروز انسان‌ها در یک تاک‌شوی تلویزیونی باشد.
 
وی ادامه داد: حال وقتی شاعرانه‌های کم‌نظیر و حکمی محمد صالح علا با نگاه تیز بین و متفاوت بیژن بیرنگ در یک برنامه زنده تلویزیونی توامان شود می‌توان انتظار داشت تا در بخش زندگی «چشم شب روشن» علاوه بر طرح مباحث تخصصی حوزه زندگی از زاویه نگاه‌های روانشناختی، جامعه‌شناختی و انسان‌شناسی لحظه‌های محترم و آرام‌بخشی هم در انتظار مخاطبان این برنامه تلویزیونی در ساعات پایانی شب باشد.
 
قمیشی با اذعان بر اینکه بدون تردید همکاری توامان با محمدصالح علا و بیژن بیرنگ به عنوان دو شخصیت صاحب اندیشه و برنامه‌سازان و مولفان قدر تاریخ تلویزیون ایران اگرچه در هفته حتی یکبار هم بدون تردید یکی از عزیزترین تجربه‌های کاری وی به حساب می‌آید، ابراز امیدواری کرد: مخاطبان شبکه چهار هم از نشستن پای صحبت‌های این دو چهره مولف، صاحب‌نظر و پیشکسوت در یک قاب بیشترین بهره را ببرند.
 
وی در پایان از حضور هفته گذشته خود و بیژن بیرنگ در شورای سیاستگذاری «چشم شب روشن» با حضور پورحسین قائم مقام سیما و مدیر شبکه چهار، رحمان سیفی آزاد، حمید ابراهیمی و اسرافیل علمداری دیگر اعضای این شورا جهت مذاکره پیرامون موضوعات بخش جدید «چشم شب روشن» خبر داد و اعلام موضوعات این بخش را به اولین حضور بیژن بیرنگ در بخش زندگی برنامه توسط خود و محمدصالح علا مجری و مولف برنامه موکول کرد.
 
«چشم شب روشن» به تهیه‌کنندگی امیر قمیشی و با اجرای محمد صالح علا، شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید