شنبه, 08 مهر 1396 03:30

تصویر برداری سریال آسمان هوای باران دارد / ادامه ای بر سریال موفق آسمان همیشه ابری نیست

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تصویر برداری سریال آسمان هوای باران دارد / ادامه ای بر سریال موفق آسمان همیشه ابری نیست تصویر برداری سریال آسمان هوای باران دارد / ادامه ای بر سریال موفق آسمان همیشه ابری نیست

سی و یک نما - سریال تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی امیرهوشنگ پور رحمانی که به قلم احمد رفیع زاده به نگارش در می آید از دوم مهر در شهرستان قزوین کلید خورده و تصویر برداری آن در قزوین و تاکستان تا هفته آینده ادامه دارد.

پیش از این « آسمان همیشه ابری نیست» یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۹ به کارگردانی سعید عالم‌زاده، نویسندگی احمد خداکریم و تهیه کنندگی امیرهوشنگ پوررحمانی از شبکه یک سیما پخش شد که یکی از بهترین سریال های دهه اخیر شبکه یک از نظر موضوع ، چینش و ساخت (فرم و ساختار) بود و به مشکلات و حساسیت سنی مرزبحران ساز بین نوجوانی و جوانی بخصوص در مقطع دبیرستان می پرداخت.تهیه کننده ی این سریال حالا، پس از از هفت سال با کارگردانی دیگر اما باز هم مطرح در ساخت فیلم وسریال  تصمیم دارد تا دنباله ای براین سریال بسازد که امیدواریم به همان تاثیرگزاری و موفقیت باشد که با نگاهی به عوامل و بازیگران این مجموعه جدید به نظر میرسد که موفقیت آن دور از ذهن نباشد.
از فریبا جدیکار کهنه کار تا بابک کریمی بازیگرثابت فیلم های اصغر فرهادی ، ازعلی عمرانی تا فریبا کوثری سختگیر در انتخاب نقش، از مرجانه گلچین بازیگر توانای بیش از سه دهه تلویزیون تا بهرنگ علوی نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد برای فیلم دربند که درخشش او را در چند سال اخیر شاهدیم.

به گزارش روابط عمومی این سریال، «آسمان هوای باران دارد»، روایتگر معضلات اجتماعی پیرامون جوان و خانواده از جمله چگونگی استفاده از تکنولوژی، جایگاه خانواده در تعلیم و تربیت فرزندان و ... است.
در حال حاضرتصویر برداری درقزوین ( لوکیشن منزل ناصر) ادامه دارد و تا کنون بابک کریمی و فریبا جدیکار مقابل دوربین رفتند.
داستان این سریال قصه خانواده‌ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگشان در مقطع دکترا راهی تهران می‌شوند اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می‌شوند که دستمایه قصه‌های این سریال است.
علی عمرانی، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بهرنگ علوی، بابک کریمی و فریبا جدیکار از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.
سریال «آسمان هوای باران دارد» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت 40 دقیقه‌ای تولید خواهد شد.

گفتنی است که شهرام شاه حسینی فیلمی بسیار دیدنی با بازی حامد بهداد به نام "خانه دختر" در نوبت اکران دارد که چند سال توقیف بوده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید