دوشنبه, 15 خرداد 1396 00:55

تهیه کننده دورهمی: ادامه برنامه به نظر صدا و سیما بستگی دارد / برای جایگزین مهران مدیری فکری نکرده ایم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تهیه کننده دورهمی: ادامه برنامه به نظر صدا و سیما بستگی دارد / برای جایگزین مهران مدیری فکری نکرده ایم تهیه کننده دورهمی: ادامه برنامه به نظر صدا و سیما بستگی دارد/ برای جایگزین مهران مدیری فکری نکرده ایم

سی و یک نما- تهیه کننده دورهمی در آخرین اظهارت اش از نحوه ادامه دورهمی گفت. ادامه برنامه به نظر صدا و سیما بستگی دارد، برای جایگزین مهران مدیری فکری نکرده ایم. مهران مدیری صلاح دانست که با طرح و برنامه دیگری ادامه بدهد.

 

حمید رحیمی نادی: این که برنامه ادامه پیدا کند یا نه، به تصمیم سازمان بستگی دارد و ما مطیع این تصمیم هستیم. اگر بخواهند ادامه می دهیم و اگر هم نظرشان بر ادامه برنامه نباشد ما طرح دیگری را ارائه خواهیم داد.

او در گفتگويى در پاسخ به این که شخص خاصی را به عنوان جایگزین مهران مدیری در نظر دارند؟ گفت: سه چهار گزینه هستند که به آن ها فکر کرده ایم اما به هیچ عنوان نمی توان نامی از کسی برد. باید ببینیم اتاق فکرمان چه طرحی ارائه خواهد داد، شاید به این نتیجه برسیم که دیگر برنامه را ادامه ندهیم. از طرف دیگر نحوه ادامه برنامه نیز به شخصی که به برنامه اضافه می شود بستگی خواهد داشت.

خبر به پایان رسیدن برنامه "دورهمی" ناگهانی نبود، از قبل اطلاع داشتیم که باید ۱۵۶ برنامه بسازیم. شاید برای مخاطب اعلام خبر پایان تصویربرداری مجموعه ناگهانی باشد، ولی ما بر اساس برنامه ریزی ها جلو رفته ایم و هیچ اتفاق ناگهانی نیفتاده است.

در مورد آقای مدیری هم ما خیلی دوست داشتیم برنامه با خود ایشان ادامه پیدا کند اما خودشان این طور صلاح دانستند که با طرح و برنامه دیگری ادامه بدهند. نه می توان گفت بین گروه اختلافی وجود داشته نه می توان پایان برنامه را به این بحث های سیاسی مرتبط دانست.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید