سه شنبه, 06 ارديبهشت 1401 14:12

محمد امامی به ۲۰ سال حبس محکوم شد | مدیون همه‌ی شخصیت‌های واقعی که در ابد و یک روز دیدیم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
محمد امامی به ۲۰ سال حبس محکوم شد | مدیون همه‌ی شخصیت‌های واقعی که در ابد و یک روز دیدیم محمد امامی به ۲۰ سال حبس محکوم شد | مدیون همه‌ی شخصیت‌های واقعی که در ابد و یک روز دیدیم

سی و یک نما - این یکی هم محکوم شد، مثل آن یکی که ۷۴ ضربه شلاق در ملاء عام او را ندیدیم. البته که شلاق خوردن یک محکوم لذتی ندارد اما اینکه بدانیم؛ یک اختلاس گر شش دانگ را هم می شود در ردیف یک شرخر خرده پا قضاوت کرد و حکم داد مسئله مهمی است و امروز بعد از اون آقا، این آقا هم محکوم شد. کسی که وقتی ما برای کاراکترهای فیلم "ابد و یک روز" به تهیه کنندگی اش گریه می کردیم، او به ریش ما می خندید. ما کیف می کردیم از سریال شهرزاد و او بیشتر از ما کیف می کرد و.... یک عده که نمی دانستند گردنبند گردن شهرزاد از نان شب آنهاست.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: محمد امامی به جرم اخلال کلان در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس، رد مال و انفصال از خدمات دولتی محکوم شد.

خداییان سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود درباره آخرین وضعیت پرونده بانک سرمایه گفت: در خصوص بانک سرمایه پرونده‌های متعددی تشکیل شد که بعضی از آن‌ها منتهی به صدور حکم قطعی شدند. اخیراً هم بخش دیگری از این پرونده منتهی به صدور حکم قطعی شده که در آن کسانی که تحت تعقیب هستند مجموعا به بیش از ۱۷۰ سال حبس محکوم شدند.

وی ادامه داد: محمد امامی به جرم اخلال کلان در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس، رد مال و انفصال از خدمات دولتی محکوم شد. سید احمد هاشمی شاهرودی به اتهام مشارکت در اخلال به ۱۰ سال حبس و رد مال محکوم شد. شهاب‌الدین غندالی به اتهام معاونت در اخلال در نظام اقتصادی به ۱۲.۵ سال حبس محکوم شد. یکی دیگر از متهمان این پرونده به اتهام مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس و رد مال محکوم شد که به دلیل غیابی بودن حکم، فعلا نمی‌توان اسم متهم را اعلام کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید