شنبه, 19 خرداد 1403 20:31

جزئیات مناظرات انتخاباتی صداوسیما اعلام شد / هر نامزد فرصت ۱۰۵۰ دقیقه‌ای برای تبلیغات

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جزئیات مناظرات انتخاباتی صداوسیما اعلام شد / هر نامزد فرصت ۱۰۵۰ دقیقه‌ای برای تبلیغات جزئیات مناظرات انتخاباتی صداوسیما اعلام شد / هر نامزد فرصت ۱۰۵۰ دقیقه‌ای برای تبلیغات سی و یک نما

سی و یک نما - سازمان صدا و سیما در نظر دارد در راستای فضای تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری، ۵ مناظره چهار ساعته را از شبکه یک سیما تهیه و پخش کند. هر نامزد ریاست جمهوری، در برنامه مناظره‌های انتخاباتی، فرصت ۱۰۵۰ دقیقه‌ای برای تبلیغات خواهد داشت. صبح فردا، فرآیند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی تشریح می‌شود.

سازمان صدا و سیما در نظر دارد در راستای فضای تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری، ۵ مناظره چهار ساعته را از شبکه یک سیما تهیه و پخش کند.

براساس اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات ریاست جمهوری رسانه ملی که پنجشنبه گذشته توسط معاونت سیما منتشر شد، هر نامزد ریاست جمهوری، در برنامه مناظره‌های انتخاباتی؛ فرصت ۱۰۵۰ دقیقه‌ای برای تبلیغات خواهد داشت.

پیرو تصویب پیشنهادهای ستاد انتخابات ریاست جمهوری رسانه ملی در کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات، برای نامزدهای ریاست جمهوری علاوه بر برنامه‌های زنده، تهیه دو مستند تلویزیونی ۳۰ دقیقه‌ای، دو مستند رادیویی ۳۰ دقیقه‌ای و نیز ۳۱ برنامه ۳۰ دقیقه‌ای روبه دوربین برای گفتگو با مردم هر یک استان‌های کشور از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری است که در صورت تمایل به استفاده از این ظرفیت‌ها لازم است از زمان باقیمانده تا آغاز فرصت قانونی تبلیغات برای تهیه و ضبط این برنامه‌ها استفاده کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است که با توجه به این فرصت زمانی محدود، پیشنهاد ستاد انتخابات رسانه ملی به نامزد‌های محترمی که امکان حضور خود در عرصه رقابت انتخابات را زیاد می‌دانند این است که از هم‌اکنون برای آماده‌سازی برنامه‌های ضبطی یاد شده اقدام کنند.

پیمان جبلی، رئیس رسانه ملی به تبیین نقش و کارکرد رسانه ملی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواهد پرداخت.

در این نشست که روز یکشنبه ۲۰ خرداد ماه ساعت ۱۰ صبح با حضور اصحاب رسانه در سازمان صداوسیما برگزار می‌گردد به پرسش‌های خبرنگاران درباره مناظره‌های انتخاباتی، فرایندهای تولید محتوا، ارزیابی و پخش مستندهای انتخاباتی، اقدامات رسانه ملی برای مقابله با تبلیغات رسانه‌های بیگانه و همچنین رصد و مقابله رسانه ای با هجمه‌های رسانه ای پاسخ داده خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید