پنج شنبه, 09 مهر 1394 22:28

امشب جواد رضویان به خندوانه می آید تا جبران کند / فردا شب بهروز افخمی به "هفت" می آید تا سینما را نجات دهد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما – پس از آنکه به دلیل فاجعه دردناک زائران خانه خدا در منا، اختلالی در روند برنامه خندوانه بوجود آمد و رقابت مسابقه خنداننده برتر نیز متوقف شد، امشب هم زمان با شب عید غدیر، رقابت این کمدئین ها که آخرین گروه در این مرحله هستند روی آنتن می رود  و از طرف دیگر سری جدید برنامه "هفت" نیز با اجرا و سردبیری بهروز افخمی از فردا شب روی بصورت تولیدی از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

 امشب قرار است "جواد رضویان" و "الیکا عبدالرزاقی" به عنوان خندانندگان برتردر برنامه خندوانه  با هم رقابت کنند. از ویژگی های این رقابت حضور تنها نماینده خانم درگروه باقی مانده پس از حذف شقایق دهقان و همچنین جواد رضویانی است که بی تفاوتی وی در مرحله قبل حرف و حدیث های زیادی داشت و او حالا موظف است به اعتماد مردم پاسخی درست و در شان بدهد.

این برنامه همزمان با شب عید غدیر ساعت 22:30 روی آنتن شبکه نسیم می رودگفتنی است که این برنامه قبل از اتفاق فاجعه منا  تولید و ضبط شده

برنامه هفت با اجرا و سردبیری بهروز افخمی

برنامه سینمایی «هفت» به سردبیری و کارگردانی بهروز افخمی از فردا جمعه 10 مهر ماه روی آنتن شبکه سه سیما قرار می‌گیرد و ساعت 22:30 دقیقه به پخش می رسد..

براساس برنامه‌ریزی انجام شده، برنامه «هفت» این هفته به‌صورت تولیدی روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

اجرا و سردبیری سری جدید برنامه «هفت» را بهروز افخمی برعهده‌دارد و قرار است که با ساختار و دکوری متفاوت از آنچه پیش از این شبکه سه روی آنتن رفته و پخش شده آغاز شود. در قسمت اول از این برنامه گفت‌وگوهای بهروز افخمی با علی‌اصغر پورمحمدی معاونت سیمای رسانه ملی، رضا میرکریمی مدیرعامل خانه سینما، فریدون جیرانی مجری و سردبیر سابق برنامه «هفت»، مسعود فراستی و حمید گودرزی از جمله بخش‌های این برنامه است که روی آنتن می‌رود.

بهروز افخمی در این تیزر با بیان اینکه می‌خواهم سینمای ایران را نجات دهم، اعلام می‌کند: برنامه «هفت»‌این قابلیت را دارد که تماشاچی‌های زیادی را جذب کند و برنامه جذابی باشد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید