چهارشنبه, 04 آذر 1394 12:27

جواد رضویان: اختلافی با «مهران مدیری» ندارم! / تا هفته دیگر از تیم سریال "در حاشیه" جدا می شوم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما - سیدجواد رضویان که مشغول ایفای نقش در سری دوم سریال "در حاشیه" است درباره جدایی خود از این مجموعه گفت: حدود ۱۴ ماه است که مشغول فعالیت در این مجموعه به طور مستمر هستم، اما دیگر طاقتم تمام شده است! فعالیت در این مجموعه سبب شده تا برخلاف میلم نتوانم حضوری جدی در سینما داشته باشم و "در حاشیه" روندی فرسایشی را برای من به همراه دارد. بعد از ۳ سال دوری از سینما امسال قصد داشتم حضوری جدی در سینمای کشور داشته باشم اما متأسقانه سریال "درحاشیه" و برنامه "سه شو" باعث شدند تا من نتوانم به این آرزو دست پیدا کنم.

 
 

رضویان ادامه داد : اختلافی میان من و آقای مدیری وجود ندارد و من امیدوارم که شائبه ای به وجود نیاید. تاکنون ۱۵ قسمت از سریال تلویزیونی ضبط شده و من نهایتا یک تا ۲ قسمت دیگر میتوانم در این سریال حضور داشته باشم و بعد از آن روند فیلم باید به گونه ای باشد که نقش من برای همیشه از سریال حذف شود.

در این مدت من پیشنهادهای بسیار خوبی از جمله بازی در فیلم "۵۰ کیلو آلبالو" به کارگردانی مانی حقیقی، "ناردون" به کارگردانی فریدون حسن پور و... را داشتم که به دلیل برنامه هایم نتوانستم در آن ها حضور داشته باشم و از این رو این روزها کمی بی رمغ هستم.
او در ادامه گفت : اگرچه من متولد تلویزیون ام و در سینما مهمانی بیش نیستم، اما با این همه علاقه زیادی برای بازی در فیلم های سینمایی در من وجود دارد و همین باعث شد تا ۲ سال پیاپی به عنوان پرکار ترین و پرفروش ترین بازیگر در سینما حضور داشته باشم،اما اکنون به دلیل مشغله از این دنیا دور شده ام.

گفتنی است سید جواد رضویان هم اکنون مشغول ساخت برنامه ترکیبی "سه شو" هست که قرار است بعد از ایام سوگواری ماه صفر ازشبکه سه سیما پخش شود. این مجموعه که در آن مشکلات فردی و خانوادگی به زبان طنز و نمایش بیان خواهد شد، در نظر دارد هفته آخر شاد و مفرحی را برای تمامی مردم به وجود بیاورد و شامل قسمت‌های مختلف از جمله دوبله، انیمیشن، نمایش، مسابقه و کلیپ‌های خوانندگی است که بخش استعدادیابی آن در حال حاضر در محل باغ بهشت در حال ضبط است.همچنین مهران غفوریان و حمید لولایی وی را در این برنامه یاری می کنند.

در مورد بخش استعدادیابی این برنامه باید گفت تاکنون برای انتخاب پنج نفر مورد نظر، نزدیک به ۱۴۰۰ نفر از علاقمندان بازیگری در آثار طنز برای حضور در این مجموعه تست داده اند. از نظر رضویان این فعالیت نیازمند این است که تمامی افرادی که می خواهند به صورت حرفه ای در این عرصه حضور داشته باشند از منظر روانشناختی و جامعه شناختی مورد ارزیابی قرار گیرند تا در آینده دوری از این حرفه نتواند منجر به بروز مشکلات متعدد در زندگی شان شود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید