سه شنبه, 26 اسفند 1393 17:21

چهارشنبه سوری با "خانه سبز"ی ها در لوکیشن این سریال / احساسمان هنوز دست نخورده در لابلای فاطماگل باقی مانده

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
چهارشنبه سوری با "خانه سبز"ی ها در لوکیشن این سریال / احساسمان هنوز دست نخورده در لابلای فاطماگل  باقی مانده چهارشنبه سوری با "خانه سبز"ی ها در لوکیشن این سریال / احساسمان هنوز دست نخورده در لابلای فاطماگل باقی مانده

سی و یک نما– خیلی ها شاید خود بیژن بیرنگ هم معتقد است که مخاطب دهه هفتاد تلویزیون با بیننده ی دهه ی نود متفاوت است. اما بعضی ها هم مثل ما بر این باورند، این فقط بیننده نیست که تغییر کرده، برنامه سازان هم سلیقه و نگاهشان را به زمان و زمانه وام داده اند.

 می گویند دهه ی شصت و هفتاد احساس ها لطیف تر بوده و باور ها قشنگ تر. می گویند رقابت ماهواره دست برنامه سازها را بسته است. اما  بیژن بیرنگ دهه هفتاد هم با بیژن بیرنگ دهه ی نود فرق کرده است و هنوز هم مخاطب  دنبال همان بیژن بیرنگ خانه سبز می گردد و اگر برگردد از او به شایستگی استقبال می کند.

خالق این روزهای سریال شبکه خانگی "عشق کافی نیست" چندی پیش و به بهانه پخش مجدد سریال خانه سبز و در حاشیه های سریال شبکه خانگی اش "عشق کافی نیست"که موفقیت چندانی نداشت گفته بود که حاضر نیست دوباره خانه سبز را ببیند. اما ای کاش دوباره ببیند که ما هم دوباره آن را دیدیم و حتی بیشتر از سال 75 از آن لذت بردیم و از همه مهمتر اینکه فهمیدیم احساس ما و تماشاگران تلویزیون در لابه لای فاطماگل ها هنوز دست نخورده باقی مانده و فقط کافی است غبار از روی آن برداریم ... به همین سادگی. ای کاش امثال او که رنسانس سریال سازی بعد از انقلاب ما هستند باور کنند که یک کار موفق نیاز به گلزار و افشار ندارد و خودش می تواند در بطن خود گلزار ها و مهناز افشارها را بسازدو ای کاش مدیران هم در این باورها پشتیبان و همراهشان باشند.

قسمت سیزدهم سریال خانه سبز که یکی از ماندگارترین قسمت های این سریال است و موجب شد تا ابراهیم حاتمی کیا شخصیت محمد را با بازی "حبیب رضائی" در آن ببیند و عباس را با همین بازیگر درنقشی کاملا مشابه در "آژانس شیشه ای "خلق کند هنوز هم جذاب و دوست داشتنی است وبا همین کارآکتر محمد و عباس بود که حبیب رضائی را باور کردیم. خیلی از قسمت های دیگر و قصه های دیگر و دیالوگ های دیگرهم همین شناسه را داشته و خواهند داشت.

حالا ، روابط عمومی شبکه دو سیما اعلام کرده که بیژن بیرنگ و مهران رسام (برادر زنده یاد مسعود رسام ) سه‌شنبه، ۲۶ اسفند در برنامه «خوبی از خودتونه» از لحظه‌های خوش تولید سریال خاطره انگیز «خانه سبز» در شب چهارشنبه سوری می‌گویند.

برنامه «خوبی از خودتونه» امروز با دعوت از بیژن بیرنگ کارگردان و مهران رسام مدیر تولید مجموعه تلویزیونی «خانه سبز» خاطرات این سریال نوستالژیک دهه ۷۰ را زنده می‌کند.

قرار است بیرنگ در برنامه «خوبی از خودتونه» از احساسی که پس از سال‌ها به «خانه سبز»اش دارد، صحبت کند.

وشهرام شکیبا نیزبا مهران رسام  درباره مراحل تولید این مجموعه محبوب که وی مدیر تولید آن بوده است گپ بزند.

پخش پشت صحنه پخش نشده سریال خاطره‌انگیز «خانه سبز» با بازی زنده‌ یادان خسرو شکیبایی،نادره خیرآبادی و مسعود رسام و همچنین مهرانه مهین‌ ترابی، رامبد جوان، اکرم محمدی و ... و گفتگو با داریوش اسدزاده پدربزرگ «خانه سبز» از دیگر بخش‌های این برنامه گفتگو محور است.

عوامل تولید «خوبی از خودتونه» قرار است امشب با یک اتفاق خوب بیژن بیرنگ را شگفت زده خواهند کنند، آنها همچنین به «خانه سبز» همان لوکيشنی که سريال «همسران‌»، «دنيای شيرين‌» و «مجيد دلبندم» نیز در آنجا ساخته شده می‌روند و با اهالی این خانه  گفتگو خواهند کرد.

این برنامه پس از خبر 20:30 روی آنتن خواهد رفت.

«خوبی از خودتونه» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو است که سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته پس از خبر ۲۰:۳۰ و با اجرای شهرام شکیبا روی آنتن شبکه دو می‌رود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید