جمعه, 19 خرداد 1402 15:27

خداحافظی با "عادل فردوسی‌پور" و برنامه "فوتبال ۱۲۰" / پایان همکاری تلویزیون با فردوسی‌پور

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خداحافظی با "عادل فردوسی‌پور" و برنامه "فوتبال ۱۲۰" / پایان همکاری تلویزیون با فردوسی‌پور خداحافظی با "عادل فردوسی‌پور" و برنامه "فوتبال ۱۲۰" / پایان همکاری تلویزیون با فردوسی‌پور

سی و یک نما - در حالی که مخاطب "برنامه ۹۰" صدا و سیما و طرفداران عادل فردوسی پور همچنان امید داشتند که این برنامه و برنامه ساز به تلویزیون برگردند، شب گذشته صدا و سیما به طور کامل همکاری اش را با عادل فردوسی پور قطع کرد. حال اینکه این تصمیم تا چه اندازه به برنامه جنجالی و گفتگومحور "فوتبال ۳۶۰" عادل فردوسی پور مرتبط است، یقینا بی ارتباط هم نبوده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، با اعلام "حمید محمدی" مجری برنامه «فوتبال ۱۲۰»، این برنامه شب گذشته بعد از ۱۰ سال به نقطه پایان خود رسید.

مجری «فوتبال ۱۲۰» با انتشار تیتراژ پایانی برنامه آخر، درباره پایان این برنامه در صفحه شخصی اش این گونه نوشته است: «ما همیشه سعی کردیم بهترین خودمان باشیم. اینکه توانستیم یا نه نظر شماست. خیلی زود گذشت واقعا دلمان تنگ می شود.»

«فوتبال ۱۲۰» اولین برنامه تخصصی بررسی فوتبال اروپا در صداوسیما بود که از سال ۱۳۹۲ تا ۱۴۰۲ با اجرای حمید محمدی و به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور از شبکه ورزش پخش شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید