یکشنبه, 21 آبان 1402 23:10

در رابطه با واکنش رییس سازمان صدا وسیما به برکناری عوامل "به افق فلسطین"

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
در رابطه با واکنش رییس سازمان صدا وسیما به برکناری عوامل "به افق فلسطین" در رابطه با واکنش رییس سازمان صدا وسیما به برکناری عوامل "به افق فلسطین" سی و یک نما

سی و یک نما - هر کسی به جای "پیمان جبلی" بود و مرتب می‌شنوید که دیگران به جای او تصمیم‌گیرنده در تلویزیون هستند، حتما از خود دفاع می‌کرد و اتفاقی که حالا برای عوامل برنامه "به افق فلسطین" افتاده بهترین زمان برای اعاده است. رییس "رسانه ملی" رسما خوب است تا بگوید که با چنین تصمیم‌گیری هم‌سو است و کلا این اتفاق به خواسته وی صورت گرفته و یا اینکه جلوی آن را بگیرد و خودی نشان دهد. البته که مورد سومی هم وجود دارد. اینکه اعتراف کند که به عنوان مدیر رسانه ملی دست‌هایش بالاست و تصمیم‌گیرنده نهایی او نیست.

واقعا چه برنامه ای بیشتر و موثرتر از "به افق فلسطین" می‌توانست در تلویزیون نام "فلسطین" را برجسته کند و به "افق" نفسی بدمد.

ساعاتی پیش پیمان جبلی در این باره گفته است:

"پیمان جبلی در واکنش به خبر خداحافظی تلویزیون با عوامل «به افق فلسطین» در شبکه افق گفت: همکاران در سازمان صداوسیما در حال بررسی موضوع هستند. به هر حال ما از هر نوع خلاقیت، نوآوری و برنامه‌هایی که با هدف تبیین دقیق و روشن و به‌روز شده آرمان‌های انقلاب اسلامی که در رأس مهمترین آنها موضوع فلسطین هست استقبال می‌کنیم. درباره عناصر و موسسان فعال هم از روز اول گفته‌ام و شعار نیست و واقعیت و نیاز است. بار فرهنگ در کشور به قدری سنگین است که صداوسیما به تنهایی نمی تواند همه بار آن را به دوش بکشد. ما حتما از همکاری با موسسات رسانه‌ای فرهنگی، افراد و عناصر رسانه‌ای فعال استقبال می کنیم و آن را گسترش خواهیم داد."

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید