چهارشنبه, 14 آبان 1399 11:43

«دوریت کوچولو» چارلز دیکنز را در شبکه چهار سیما ببینید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
«دوریت کوچولو» چارلز دیکنز را در شبکه چهار سیما ببینید «دوریت کوچولو» چارلز دیکنز را در شبکه چهار سیما ببینید

سی و یک نما - مجموعه تلویزیونی «دوریت کوچولو» اثر چارلز دیکنز از ۱۴ آبان ماه هر شب ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه چهار سیما بازپخش می شود.

 به گزارش سی و یک نما، «دوریت کوچولو» نام یک مجموعه تلویزیونی انگلیسی است که در سال ۲۰۰۸ بر پایه رمان دوریت کوچک اثر چارلز دیکنز ساخته شده است.

«دوریت کوچولو» توسط سه کارگردان ساخته شده است و متن فیلمنامه اقتباسی آن را اندرو دیویس به رشته نگارش درآورده است. این سریال برنده ۷جایزه امی، دریافت ۵ جایزه بفتا و جایزه گلدن گلوب بابت «بهترین مینی‌سریال تلویزیونی» شده است.

Little Dorrit 2008 31nama.jpg

فیلمنامه «دوریت کوچولو» بیانگر داستان زندگی امی دوریت (با بازی کلیر فوی) است. دختری ۲۱ ساله که پدرش به‌علت بدهی زیاد در زندان مارشال‌سی به سر می‌برد. امی با خیاطی و کار کردن برای خانم کلنام(با بازی جودی پارفیت) مخارج خانه را تأمین و به پدرش کمک می کند. بازگشت پسر صاحب‌کار امی، آرتور کلنام(با بازی متیو مک فیدن)، از سفر چین، سرنوشت را به‌گونه دیگری برای امی و خانواده‌اش رقم می‌زند. آرتور به‌دنبال حل معمایی در ارث و میراث خانواده‌اش است و در همین حین با امی آشنا می‌شود.

مجموعه ۸ قسمتی «دوریت کوچولو» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما هر شب ۳۰ دقیقه بامداد پخش و در ساعت ۱۸ بازپخش می شود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید