چهارشنبه, 01 شهریور 1402 00:33

"رضا جاودانی" با تلویزیون قطع همکاری کرد / انگیزه‌ای برای کار در صداوسیما ندارم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
"رضا جاودانی" با تلویزیون قطع همکاری کرد / انگیزه‌ای برای کار در صداوسیما ندارم "رضا جاودانی" با تلویزیون قطع همکاری کرد / انگیزه‌ای برای کار در صداوسیما ندارم

سی و یک نما - طی یکسال گذشته، "رضا جاودانی" مجری ورزشی با سابقه تلویزیون، که هم محجوب بود و هم محبوب، با حمله‌هایی در فضای مجازی رو به رو شد و تاثیر آن حتی در ظاهرش نیز مشهود بود که تا چه اندازه تحت فشار است ضمن اینکه، کسی که در تلویزیون فعالیت می کند، در این سالها از دو جهت در فشار قرار می‌گیرد. وی در گفت‌وگو با یک رسانه گفت:

قطع همکاری خودم را با شبکه سوم سیما و به‌کلی با تلویزیون اعلام کرده‌ام و ترجیح می‌دهم در این شرایط فعلی با صداوسیما همکاری نکنم.

وی در ادامه گفت: اکثر دلایلم برای عدم همکاری با صداوسیما شخصی است اما در شرایط فعلی یک انسان نمی‌تواند نسبت به وضعیت زندگی هم‌وطنانش نیز بی‌تفاوت باشد. اوضاع اقتصادی مردم اصلا خوب نیست و در این شرایط دیگر رمغی برای تماشای برنامه‌های ما ندارند.

مدیران تلویزیون و شبکه سه لطف داشتند و علاقه‌مند بودند که من به تلویزیون بازگردم اما من فعلا ترجیح می‌دهم این همکاری ادامه پیدا نکند.

رضا جاودانی از مجریان و گزارشگران ورزشی قدیمی تلویزیون بود که از سال ۱۳۷۶ با برنامه جنگ ورزش صداوسیما همکاری داشت ولی عدم حضورش در چند روز گذشته در گزار‌ش‌های ورزشی توجه مردم را به خود جلب کرده بود.

برنامه مردان آهنین با اجرای جاودانی یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون در ایام نوروز بود که در دوره خودش علاقه‌مندان زیادی داشت.

سایت "خبرآنلاین" نیز در این باره نوشت:

در یک ماه اخیر برنامه گزارش ورزشی بدون حضور رضا جاودانی از شبکه سه پخش شده و به نظر می‌رسد در ادامه تغییرات صداوسیما، همکاری این مجری هم با تلویزیون به پایان رسیده است.

جاودانی در کنار مجریان و گزارشگرانی، چون عادل فردوسی‌پور، جواد خیابانی و پیمان یوسفی یکی از قدیمی‌ترین مجزیان ورزشی تلویزیون بود که از سال ۱۳۷۶ با برنامه جنگ ورزش صداوسیما همکاری داشت و در برنامه‌های پربیننده‌ای، چون گزارش ورزشی، دایره طلایی، یک جهان یک جام، بیست چارده، آنسوی نیمکت، آسیا ۲۰۱۵، جام پانزدهم و مردان آهنین مجری بود.

رضا جاودانی متولد ۲۵ مهر ۱۳۴۸ در مشهد که دانش آموخته رشته حقوق است، در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم عضویت دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید