دوشنبه, 23 مرداد 1402 11:59

"رضا رشیدپور" به تلویزیون برگشت و "رضا گلزار" به زودی می‌آید / رضایت از دو "رضا"

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
"رضا رشیدپور" به تلویزیون برگشت و "رضا گلزار" به زودی می‌آید / رضایت از دو "رضا" "رضا رشیدپور" به تلویزیون برگشت و "رضا گلزار" به زودی می‌آید / رضایت از دو "رضا"

سی و یک نما - در حالی که طی روزهای اخیر خبر بازگشت "رضا رشیدپور" و "رضا گلزار" برای اجرا در تلویزیون واکنش‌های متفاوتی به همراه داشت، تولید و پخش دو برنامه با حضور آنها در تلویزیون قطعی شد. 

حمید مراوندی مجری طرح برنامه «سیم آخر» در گفت‌ وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون ایرنا اظهار داشت: سری جدید مسابقه سیم آخر، با طراحی جدید در مدل مسابقه و همین‌طور دکور و محتوای جدید در حال تولید است و به زودی روی آنتن تلویزیون خواهد رفت.

وی افزود: اجرای سری جدید مسابقه «سیم آخر» همچون گذشته، بر عهده آقای رضا رشیدپور خواهد بود و امیدواریم سری جدید مسابقه هم بتواند مورد توجه و استقبال مردم عزیز قراربگیرد. همراهی و پشتیبانی رئیس رسانه ملی، قائم مقام فرهنگی سازمان صدا و سیما و همینطور معاون سیما و تصمیم این عزیزان برای تولید و پخش سری جدید سیم آخر، باعث دلگرمی عوامل تولید شده است و از این جهت از آقایان جبلی، جلیلی و برمهانی سپاسگزاریم. 

همچنین محمدرضا گلزار نیز با برنامه «پانتولیگ» در تلویزیون حضور خواهد داشت.

جواد فرحانی تهیه‌کننده برنامه پانتولیگ گفت: برنامه پانتولیگ، یک مسابقه تلویزیونی با محوریت پانتومیم است که در آن، شرکت‌کنندگان در قالبی جذاب و سرگرم کننده با هم رقابت می‌کنند.

او افزود: اجرای برنامه برعهده محمدرضا گلزار خواهد بود و امیدواریم با حضور و تلاش وی، لحظات خوشی برای مخاطبان تلویزیون رقم‌ بخورد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید