پنج شنبه, 25 آذر 1395 02:15

رفاقت از نوع کانال به کانال/ چرا سریال "هم سایه ها " به شبکه نسیم نقل مکان کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رفاقت از نوع کانال به کانال/ چرا سریال "هم سایه ها " به شبکه نسیم نقل مکان کرد رفاقت از نوع کانال به کانال/ چرا سریال "هم سایه ها " به شبکه نسیم نقل مکان کرد

سی و یک نما- پس از موفقیت فصل اول سریال "زیر آسمان شهر" سالها مخاطب تلویزیون، از دیدن یک کار طنز خوب به کارگردانی مهران غفوریان ناامید شده بود تا اینکه به نظر می رسد "هم سایه ها" دوباره توانسته جائی در دل مردم باز کند. این سریال که دقیقا در کنداکتور برنامه ها طبق زمان همیشگی و سنتی سریال های شبکه دو یعنی حدود ساعت 21:30 روی آنتن می رفت به ناگهان مهمان شبکه نسیم شد در حالی که دو مجموعه پر طرفدار دور همی و خندوانه نیز به زودی قرار است برنامه ی شبانه خود را از سر بگیرند. حال پرسش این است که آیا بودجه شبکه های مختلف یک کاسه شده و همه دور هم  لقمه نانی می خورند!؟ آیا برنامه های تولیدی به هم قرض داده می شود و یا خرید و فروش می شوند ؟ آیا دیگر چیزی به نام رقابت در شبکه ها وجود ندارد و آیا تلویزیون می داند چه می کند؟ تهیه کننده ی "هم سایه ها" در این باره توضیحی داده که چندان قانع کننده نیست

علیرضا سبط احمدی تهیه‌کننده سریال «همسایه‌ها» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص علت انتقال سریال طنز مهران غفوریان به شبکه نسیم گفت: بنا به صلاحدید مسئولان و با توجه به فشردگی جدول پخش شبکه دو سیما، از شنبه پخش مجموعه تلویزیونی «همسایه ها» به شبکه نسیم موکول شده است.


وی ادامه داد: طبق درصد حداکثری مخاطبان شبکه نسیم و صحبت‌هایی که با آقایان مسعود صباح مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما، حسین کرمی مدیر شبکه نسیم و دکتر مرتضی میرباقری شد، تصمیم به پخش این سریال از شبکه نسیم گرفتیم.

سبط احمدی در پایان با اشاره به روند تصویربرداری، درخصوص زمان پایان ضبط سریال همسایه‌ها بیان کرد: با توجه به پیشرفت 70 درصدی کار، پیش بینی ما برای پایان تصویربرداری اواخر دی ماه است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید