چهارشنبه, 03 شهریور 1400 12:35

روزهای پایانی تصویربرداری سریال «راز ناتمام» | سکانس‌های پایانی در ارمنستان ضبط می‌شود

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
روزهای پایانی تصویربرداری سریال «راز ناتمام» | سکانس‌های پایانی در ارمنستان ضبط می‌شود روزهای پایانی تصویربرداری سریال «راز ناتمام» | سکانس‌های پایانی در ارمنستان ضبط می‌شود خبر سی و یک نما

سی و یک نما - تولید سریال «راز ناتمام» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین امانی در حال حاضر به روزهای پایانی خود رسیده و گروه این روزها و در لوکیشنی واقع در الهیه مشغول تصویربرداری سکانس‌های مربوط به زمان حال این پروژه تلویزیونی هستند.

به گزارش سی و یک نما به نقل از مشاور رسانه ای این پروژه، بخش‌های مربوط دهه پنجاه و شصت داستان به طور کامل تصویربرداری شده و قرار است سکانس‌های پایانی مجموعه نیز در کشور ارمنستان مقابل دوربین رود.

photo_2021-08-25_12-28-24.jpg

فرهاد جم، نگین معتضدی، سیدجواد هاشمی، رامین راستاد، بهرام ابراهیمی، شهرام عبدلی، مریم کاویانی، مریم خدارحمی، مهدی امینی‌خواه، مسعود رحیم‌پور، مهدی کوشکی، محمدرضا علیرضایی، ابوالفضل همراه، لیلا بوشهری، علیرضا مهران، مرتضی کاظمی، مجید شهریاری، فرهاد طوفان، هدایت‌الله سجادی، کیاوش زارع‌طلب، بهنام شعبانی بازیگرانی هستند که در «راز ناتمام» به ایفای نقش می‌پردازند.

photo_2021-08-25_12-28-27.jpg

این سریال با محوریت روایت زندگی پرفراز و نشیب شهید محمد جواد باهنر و اتفاقات سال‌های پس از جنگ و نفوذ دشمن در ارکان دولت در زمان حال می‌پردازد.

«راز ناتمام» در معاونت سیمای استان‌ها و با مشارکت مرکز کرمان در حال تولید است. این سریال پس از اتمام کامل مراحل فنی از یکی از شبکه‌های سراسری روی آنتن خواهد رفت.

photo_2021-08-25_12-28-29.jpg

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید