جمعه, 14 آبان 1395 14:16

سرمایه گذار شهرزاد: شرعاً از ساخت شهرزاد ۲ راضی نیستم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سرمایه گذار شهرزاد: شرعاً از ساخت شهرزاد ۲ راضی نیستم سرمایه گذار شهرزاد: شرعاً از ساخت شهرزاد ۲ راضی نیستم

سی و یک نما- هادی رضوی گفت: من شرعاً از ساخت شهرزاد ۲راضی نیستم و دلیلش هم این است که عوامل شهرزاد بدون جلب رضایت من و پرداخت حق و حقوقم اقدام به ساخت سری دوم این سریال کرده اند.

 

هادی رضوی سرمایه‌گذار سریال «شهرزاد» درباره ساخت سری دوم این سریال گفت:در رابطه با ساخت سری دوم شهرزاد، شنبه (15 آبان ماه) شکایتی را از این سریال در سازمان سینمایی ارائه می‌کنم بخاطر این که من و آقای امامی قراردادی برای سریال شهرزاد داشتیم که اگر این سریال درآینده ادامه پیدا کرد امتیاز آن در اختیار سرمایه گذاران باشد.

وی ادامه داد: 50 درصد از سهام سریال شهرزاد در اختیار بنده است و چنانچه اگر بخواهد این سریال را ادامه دهند باید زیر نظر سرمایه گذاران ادامه پیدا کند. وقتی شهرزاد2 شروع شد گفتند که ما این فیلم را جلو می بریم اما حق شما محفوظ است؛ اما این فیلم روز به روز جلو می رود و هیچ حقی از ما محفوظ نشده است. کاری که عوامل شهرزاد دارند انجام می دهند مانند نماز خواندن در خانه غصبی است؛ مگر می شود در خانه ای نماز خواند که غصبی است.

رضوی بیان کرد: چند روز گذشته شنیدم که برای این سریال اسپانسر گفته اند، من نمی دانم اگر اسپانسر گفته اند چرا حق و حقوق من را نمی دهند. من شرعاً از ساخت شهرزاد 2 راضی نیستم و دلیلش هم این است که عوامل شهرزاد بدون جلب رضایت من و پرداخت حق و حقوقم اقدام به ساخت سری دوم این سریال کرده اند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید