شنبه, 06 خرداد 1396 13:34

شخصیت های جدیدی به سریال لیسانسه های صحت اضافه می شوند + عکس

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شخصیت های جدیدی به سریال لیسانسه های صحت اضافه می شوند + عکس شخصیت های جدیدی به سریال لیسانسه های صحت اضافه می شوند + عکس

سی و یک نما- چراغی پور با اشاره به تصویربرداری فصل دوم سریال " لیسانسه‌ها" از حضور شخصیت‌های جدید در سریال طنز سروش صحت سخن گفت.

 

مجتبی احمدی مشاور رسانه‌ای سریال تلویزیونی "لیسانسه‌ها" گفت: تاکنون ۵۰ درصد از فصل دوم سریال "لیسانسه‌ها" ضبط شده و گروه همچنان مشغول تصویربرداری هستند.

وی ادامه داد: گروه در مناطقی همچون مرزداران، یوسف آباد، خیابان فاطمی، یک فضای ورزشی و فضای سبز مشغول تصویربرداری هستند.

513948_787.jpg

 

چندی پیش نیز سیاوش چراغی‌پور بازیگر سریال "لیسانسه‌ها" در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: پس از اینکه فصل اول سریال "لیسانسه ها" با استقبال خوبی از سوی مردم رو به رو شد، سروش صحت هم اکنون مشغول تولید فصل دوم این مجموعه است.

وی ادامه داد: با توجه به اتفاق هایی که در آخرین صحنه‌های مربوط به فصل اول این سریال رخ داد، در سری جدید این سریال شخصیت‌های جدیدی به سریال اضافه می‌شوند.

513947_750.jpg


چراغی‌پور تصریح کرد: همچنین با در نظر داشتن اینکه در فصل اول این سریال تصویربرداری چند ماه زمان برد، فکر می‌کنم تصویربرداری فصل دوم نیز به اندازه فصل اول زمان ببرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تصویربرداری فصل دوم سریال " لیسانسه‌ها" همچنین ادامه دارد، امیدوارم این اثر با پخش شدن در سال ۱۳۹۶ با استقبال خوبی از سوی مردم رو به رو شود.

513949_724.jpg

گفتنی است، در فصل اول سریال "لیسانسه‌ها" به کارگردانی سروش صحت بازیگرانی همچون سیاوش چراغی‌پور، هوتن شکیبا، امیر حسین رستمی، امیر کاظمی، کاظم سیاحی و بیژن بنفشه خواه به ایفای نقش پرداخته اند.

میزان

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید