شنبه, 29 آبان 1395 14:59

سریال همسایه ها به کارگردانی مهران غفوریان جایگزین هشت نیم دقیقه می شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
سریال همسایه ها به کارگردانی مهران غفوریان جایگزین هشت نیم دقیقه می شود سریال همسایه ها به کارگردانی مهران غفوریان جایگزین هشت نیم دقیقه می شود

سی و یک نما- مجموعه تلویزیونی «همسایه ها» به کارگردانی مهران غفوریان و تهیه‌کنندگی سیدعلیرضا سبط احمدی از نیمه آذر ماه روی آنتن شبکه دوم سیما می رود . این سریال با فضائی طنز بعد از پایان ماه صفر در کنداکتور برنامه ها جایگزین سریال هشت و نیم شهرام شاه حسینی می شود که هم اکنون به قسمت های پایانی نزدیک شده است.

 

 لوکیشن اصلی همسایه ها در خیابان آیت الله کاشانی و خیابان های اطراف آن قرار دارد و گروه در حالی پیگیر فیلمبرداری، صداگذاری ، تدوین  و مراحل ساخت همزمان آن هستند که نزدیک به نیمی از آن آماده شده است و به زودی موسیقی سریال نیز ساخته خواهد شد.

همسایه ها که در ابتدا با کارگردانی آرش معیریان کلید خورده بود به دلیل مشکلات جسمی این کارگردان در ادامه کار به  مهران غفوریان سپرده شد .

جواد رضویان، مهران غفوریان، بهاره رهنما، سیروس گرجستانی، اصغر سمسارزاده، شهین تسلیمی، حسین سلیمانی، سپند امیرسلیمانی، نعیمه نظام دوست، سمانه پاکدل، پوراندخت مهیمن و آذین رئوف بازیگران اصلی سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «همسایه‌ها» در ۴۰قسمت ۴۵دقیقه‌ای برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در حال تولید است

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید