جمعه, 07 ارديبهشت 1397 04:30

سولماز غنی و یوسف صیادی به «حکایت کمال» پیوستند / ادامه ساخت دکور در شهرک سینمایی غزالی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سولماز غنی و یوسف صیادی به «حکایت کمال» پیوستند / ادامه ساخت دکور در شهرک سینمایی غزالی سولماز غنی و یوسف صیادی به «حکایت کمال» پیوستند / ادامه ساخت دکور در شهرک سینمایی

سی و یک نما - سریال «حکایت کمال» به تهیه کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی با روایتی از دهه چهل در مرحله پیش تولید قرار گرفته است

ضمن اینکه اخیرا سولماز غنی و یوسف صیادی هم به گروه بازیگران این مجموعه پیوسته اند. پیش از این حضور حمید لولایی، مریم سعادت و نگار عابدی در این سریال قطعی شده بود. حکایتهای کمال سیری است در فضای ایام دهه چهل و ساختاری اپیزودیک دارد.

از نیمه اسفند سال گذشته مقدمات ساخت دکورهای این کار در شهرک سینمایی غزالی آغاز شده و با توجه به قصه های متعدد، پیش بینی می شود باز هم بازیگران نام آشنای دیگری طی روزهای آینده به پروژه بپیوندند.

«حکایت های کمال» اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی محسوب می شود که قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است.

این سریال در مرکز سیما فیلم تولید می شود و 150 قسمت دارد.

صلح میرزایی تاکنون سریال های «پنجره»، «رخصت» و «دختری به نام آهو» را برای تلویزیون ساخته است.

یادآور می شود سریال «هست و نیست» جدیدترین سریال محسن شایانفر در حوزه تهیه کنندگی زمستان گذشته به کارگردانی حسین سهیلی زاده از شبکه دو پخش شد.

عوامل پشت دوربین مجموعه که تا به حال حضورشان قطعی شده عبارتند از: مدیرتولید ومجری طرح:فرشید رئوفی،تصویربردار: ناصرمحمودکلایه،صدابردار:وحید سلطانی،جلوه های ویژه:حمیدرسولیان،بدلکار:علیرضا فتحی،برنامه ریز:مجیدفاضلی،عکاس:مهشیدرئوی،طراح گریم: بابک شعاعی،مدیرتدارکات: مهدی آقامحمدی،طراح صحنه ولباس: فرهادعزیزی فرد،دوخت لباس: زینب رنجبر،دکوراتور: محمدعلی شیبک،منشی صحنه:بیتاارسطویی و مشاور رسانه ای:هادی داداشی.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید