چهارشنبه, 19 فروردين 1394 00:39

شخصیت "بهبود" در سری چهارم سریال "پایتخت" حضور ندارد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شخصیت "بهبود" در سری چهارم سریال "پایتخت" حضور ندارد شخصیت "بهبود" در سری چهارم سریال "پایتخت" حضور ندارد

سی و یک نما- محسن تنابنده بازیگر و نویسنده ˝پایتخت˝ درباره‌ حضور نداشتن مهران احمدی در سری چهارم از این سریال توضیحاتی را ارائه داد و گفت: این اتفاق هیچ دلیل خاصی نداشته و مشکلی بین گروه وجود ندارد.

به گزارش سی و یک نما به نقل از ایسنا، بازیگر نقش نقی در سریال "پایتخت" در ادامه مطلب بالا افزود: مهران احمدی قطعا در "پایتخت 4" نخواهد بود چرا که ساخت این سریال با کار دیگر آقای احمدی مصادف شد و به دلیل اینکه "پایتخت 4" ماه رمضانی شد، شرایطمان دشوارتر شد و وقت زیادی نداریم؛ بنابراین نمی‌توانستیم حضور آقای احمدی را هماهنگ کنیم.

او اظهار کرد: مهران احمدی اکنون مشغول بازی در فیلم خانم نرگس آبیار است و نمی‌توانست در "پایتخت 4" هم حضور داشته باشد، بر این اساس نبود وی در سری چهارم "پایتخت" طی یک توافق جمعی صورت گرفت و به این نتیجه رسیدیم که وی نمی‌تواند هر دو کار را همزمان باهم داشته باشد.

این نویسنده در پاسخ به اینکه با حذف شخصیت "بهبود" در سری چهارم "پایتخت" تکلیف قولی که به بیژن (پسری که به سوال‌های معلمش جواب‌های نادرستی داده بود و این معلم پس از چند سال فیلم او را در فضای مجازی پخش کرد) برای ایفای نقش پسر بهبود داده چه می‌شود ؟ گفت: باید ببینیم چه پیش می‌آید.

تنابنده در پایان اعلام کرد: اکنون مشغول نگارش "پایتخت 4" هستیم تا بتوانیم کار را به پخش برسانیم. با توجه به پخش "پایتخت" در ماه رمضان امسال، کارمان خیلی سخت شده است و تایم زیادی برای تولید نداریم.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید