دوشنبه, 15 بهمن 1397 11:06

شروع نگارش فصل دوم «بانوی عمارت» / احتمال اضافه شدن چند نویسنده جدید به پروژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شروع نگارش فصل دوم «بانوی عمارت» / احتمال اضافه شدن چند نویسنده جدید به پروژه شروع نگارش فصل دوم «بانوی عمارت» / احتمال اضافه شدن چند نویسنده جدید به پروژه

سی و یک نما _نگارش فصل دوم مجموعه «بانوی عمارت» با استقبال مخاطبان از این مجموعه و درخواست مدیران سیما به‌سرعت پیش می‌رود.

 

به گزارش سیما فیلم، مجید مولایی تهیه‌کننده مجموعه «بانوی عمارت» که به‌تازگی پخش آن از شبکه سه سیما به پایان رسیده، ضمن خبر شروع نگارش فصل دوم این مجموعه گفت: احسان جوانمرد نویسنده فصل یک «بانوی عمارت» مشغول نگارش فصل دوم این مجموعه است اما به دلیل سرعت در کار نگارش شاید لازم باشد تا تعدادی نویسنده دیگر نیز درزمینه نگارش این فصل به ایشان کمک کنند تا متن زودتر آماده شود.
وی تاکید کرد : نگارش فصل اول این مجموعه یک سال و نیم طول کشید و اکنون با استقبال مخاطبان از پخش فصل اول این سریال و خواست مدیران سیما جهت زودتر ساخته‌شدن فصل دوم این مجموعه، باید بخش دوم را با سرعتی بیشتر آماده کنیم و ممکن است ناگزیر باشیم از یک تیم نویسنده استفاده کنیم.
این تهیه‌کننده داستان فصل دوم «بانوی عمارت» را در ادامه قصه فصل اول دانست و افزود: از ابتدا قرار بود این مجموعه در دو فصل ساخته شود، اما ساخت فصل دوم را موکول به پخش فصل نخست کردیم. تاکنون یک قسمت از فیلم‌نامه فصل دوم «بانوی عمارت» نگارش شده و به‌محض اینکه خط کلی داستان مشخص شود، تصویربرداری کار را شروع می‌کنیم.
مولایی زمان شروع پیش‌تولید فصل دوم «بانوی عمارت» را در سال 98 اعلام کرد و گفت: کیفیت در مرحله نگارش برای ما حائز اهمیت است و باید در فصل دوم نیز متن به‌خوبی پیش رود تا کار را شروع کنیم. ساخت فصل دوم یک مجموعه از انجاییکه مخاطب باشخصیت‌ها و اثر ارتباط برقرار کرده خوب است اما ازاین‌جهت که مخاطب نمونه‌ای برای مقایسه دارد کار را سخت و پیچیده‌تر می‌ کند.
فصل دوم مجموعه «بانوی عمارت» در 35-40 قسمت به سفارش مرکز سیما فیلم نوشته و ساخته می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید