شنبه, 06 اسفند 1401 15:00

شهرام عبدلی درگذشت / تصویر آخرین حضور در سریال «آسوده باش» و ... کات

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
شهرام عبدلی درگذشت / تصویر آخرین حضور در سریال «آسوده باش» و ... کات شهرام عبدلی درگذشت / تصویر آخرین حضور در سریال «آسوده باش» و ... کات

سی و یک نما - یک سکانس، یک پلان یا حتی یک دور خوانی. فرق نمی‌کند، قرار بود مشهد باشد و نام پروژه "آسوده باش". شاید یک نشانه است، شاید حالا آسوده باشی در روزگاری که آسودگی سخت است. و حالا تصویر آخرین حضورت رو به روی دوربین سریال "آسوده باش" و....کات، خسته نباشی.

شهرام عبدی بازیگر سینما و تلویزیون ساعاتی پیش در سن چهل و پنج سالگی درگذشت.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، شهرام عبدلی بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون که از چندی پیش به دلیل عارضه مغزی در بیمارستانی در مشهد در کما به سر می‌برد، ساعاتی پیش از دنیا رفت.

سریال در حال تولید «آسوده باش» به کارگردانی حسن حج‌گذار و تهیه‌کنندگی امیر رحیم‌زاده و مرتضی اسکافی آخرین فعالیت این بازیگر است که وی تنها در چند پلان که مربوط به بخش تیتراژ کار می‌شد، مقابل دوربین رفت.

حسن حج‌گذار؛ کارگردان سریال «آسوده باش» ضمن عرض تسلیت به خانواده شهرام عبدلی و جامعه هنری اعلام کرد به احترام و برای زنده نگه داشتن یاد آخرین هنرنمایی این بازیگر در عرصه بازیگری، پلان‌های تصویربرداری شده از وی را در این سریال استفاده خواهد کرد.

پیکر «شهرام عبدلی» در حرم مطهر رضوی تشییع می‌شود.

پیکر شهرام عبدلی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما با حضور جمعی از هنرمندان و خادمان بارگاه منور رضوی، امروز شنبه در حرم مطهر امام رضا(ع) تشییع می‌شود.

 DSC_6472.JPG

عکس: آرش شاه‌محمدی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید