سه شنبه, 07 آذر 1396 03:30

ضرغامی : چهار سال پیش ما بیچاره شدیم / ماریا کوماندالیا : به سردار آزمون قول یک سورپرایز دادم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ضرغامی : چهار سال پیش ما بیچاره شدیم / ماریا کوماندالیا : به سردار آزمون قول یک سورپرایز دادم ضرغامی : چهار سال پیش ما بیچاره شدیم / ماریا کوماندالیا : به سردار آزمون قول یک سورپرایز دادم

سی و یک نما -عزت‌الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما در استوری اینستاگرامش مطلب زیر را منتشر کرد:« وی در صفحه شخصی‌اش نوشت: خدا کنه پوشش مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی منشوری نباشه!ما که دور قبل بیچاره شدیم! نرم افزار روتوسکوپی مون هم هنگ کرد!»

سردار آزمون ستاره تیم ملی که ارتباط دوستانه ای با ماریا کوماندانیا مجری مراسم قرعه ‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دارد از او خواسته است با لباسی در مراسم حاضر شود که در ایران هم مراسم قابل پخش باشد. آزمون در استوری اینستاگرامش در این خصوص نوشت: «مرسی از ماریا دوست خوبم واسه انتخاب لباس مناسب واسه قرعه‌کشی جام جهانی که مردم عزیز ایران بتوانند از شبکه ۳ به طور مستقیم نگاه کنن».
ماریا هم در پاسخ به درخواست آزمون گفت: «سردار آزمون شرایط را توضیح داد و من نیز به او قول یک سوپرایز را دادم! می خواهیم همه کشورهای اسلامی شاهد مراسم باشند»
پس از اینکه مجریان مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ مشخص شدند و این باز نیز طبق روال معمول یک مجری زن، در زوج مجریان مراسم قرعه کشی حضور دارد؛ نگرانی ایرانی های دوستدار فوتبال از اینکه نتوانند مراسم را بطور کامل ببینند به اوج رسید.
چهار سال پیش و مراسم قرعه کشی جام جهانی در برزیل بدلیل پوشش نامناسب مجری زن آن برنامه و حذف بسیاری از تصاویر دریافتی توسط ناظران صدا و سیما، جنجال بزرگی در رسانه های اجتماعی ایران شکل گرفت و چند ده هزار نفر در فضای مجازی به صفحه مجری زن آن برنامه حمله وبه وی فحاشی کردند!
با گذشت چهارسال بار دیگر این نگرانی برای مردم علاقمند به فوتبال وجود دارد که باز هم بخاطر مشکل مشابه نتوانند یکی از جذاب ترین بخش های حضور در جام جهانی فوتبال برای هر کشوری را نتوانند تماشا کنند. آنها دوست ندارند بخش های عمده ای از مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ را بخاطر پوشش اجراکننده زن از دست بدهند.
ماریا کوماندنایا یکی از مجریان و گزارشگران ورزشی است که در روسیه هواداران بسیاری دارد و او را به خاطر مصاحبه های جنجالی و سوالات عجیبش می شناسند. او در شبکه های تلویزیونی و رادیویی اعم از FOX Sports, Match TV و Moscow FM مشغول به فعالیت حرفه خبرنگاری و گزارشگری است.
گفتنی است که با نزدیک شدن به روز قرعه کشی تعداد زیادی از کاربران ایرانی در صفحه شخصی خانم ماریا کوماندنایا در اینستاگرام از وی در مورد پوشش درخواست هایی داشتند که بازتاب بسیار زیادی در رسانه ها داشته است.
مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه (۱۰ آذرماه) به وقت تهران در کاخ کرملین برگزار خواهد شد.این مراسم در قالب برنامه نود و با اجرای عادل فردوسی پور به صورت زنده روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید